Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szukam kosiarki


Recommended Posts

Tu http://www.e-kosiarki.pl/ też jest trochę do wyboru. Za 1100 zł jeśli ma być bez napędu można już coś powybierać. Z tego że bez napędu wnioskuję że powierzchnia jest niewielka więc chyba najsensowniejsza była by z koszem. 3 in 1 w tej cenie ciężko będzie znaleźć. Wyrzut boczny to raczej na duże powierzchnie jest potrzebny. A tylko mieląca fajnie nie trzeba zbierać trawy itd., ale jeśli odpuścisz koszenie na np. 2 tygodnie to zaczyna się problem. Kwestia jaka kosiarka to właściwie kwestia z jakim silnikiem. W grę wchodzą Briggs&Stratton, MTD, Tecumseh i Honda. Honda cieszy się bardzo dobrą opinią, ale to ciut wyższa półka cenowa. Z pozostałych trzech chyba B&S spisuje się najlepiej i co ważne ma najlepszą sieć serwisową i dostęp do części zamiennych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dwa dni temu kupiłem MTD 46pb z B&S 3,5 KM za 619. Kosz tekstylny.

Ale w ostatniej chwili się zastanawiałem bo niektóre kosiarki mają większą a niektóre mniejszą odległość od frontu obudowy do kosy. Te drugie będą skuteczniejsze w okolicach jakichś drzewek czy krzewów...(?)

Tak swoją drogą to mój tato od 8 lat obkasza ok 2tys m2 jakimś nonamem z Makro z silnikiem tecumseka 3,5 KM...

Dwa lata temu wymienił sobie tylne kółka na takie od roweru 20 cali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to mój tato od 8 lat obkasza ok 2tys m2 jakimś nonamem z Makro z silnikiem tecumseka 3,5 KM...

Dwa lata temu wymienił sobie tylne kółka na takie od roweru 20 cali :)

Ano...czasem i tak się udaje...

Swoją drogą musi się przy tym utyrać...3,5 KM to jak rozumiem bez napędu...

Nigdy nie kosiłem "bez napędu"...a mam do koszenia ok 1000 m2 i wiem, że bez napędu nie byłoby to takie łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...