Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie serdecznie !!!

Zygmor w powitaniach mnie zaprosił więc.. jestem... chociaż ja jeszcze młody... jeszcze pare miesięcy czwóreczka z przodu :p

 

pozatym budowałem dla siebie już ładnych pare lat temu.. chyba już 18 a teraz pomagam innym...nieco swojego doświadczenia użyczyć, no nie charytatywnie oczywizda :roll: 8)

 

a że co nieco na tym komputerze kumam więc sobie Was znalazłem :lol: może coś ciekawego się człowiek na starość dowie ? :p

 

Wszystkiego dobrego ..i : "Zdrowie na budowie" albo : " po szklanie i na rusztowanie " żartuje.. :roll: ja już swoje wypił

 

franczesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie !!!...

 

...a teraz pomagam innym...nieco swojego doświadczenia użyczyć, no nie charytatywnie oczywizda :roll: 8)

 

Witajżesz "mlodzieniaszku" ;)

 

a że co nieco na tym komputerze kumam więc sobie Was znalazłem :lol: może coś ciekawego się człowiek na starość dowie ? :p

 

Charytatywnie rzecz jasna :p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Leszku prawisz. :D :wink:

Chociaż, może... z uwagi na Twe zasługi... ostatecznie, jako najmłodszy będziesz biegał po piwo dla starzyków :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy zastój w robotach-Heniek próbował się ze szlifierką i ma nogę w gipsie,mnie jakaś rwa kulszowa dopadła i zwala z nóg,więc słucham sobie radia dla starzyków,przepraszam "oldbojów"tutaj możesz posłuchać-jak poszperasz znajdziesz coś dla siebie.Słuchawki na uszy i znikam w "betach".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku skończyłem 50. w tym też roku podjęlismy z żoną decyzję o budowie. Działka była kupiona pod koniec 2005, ale konkretnych planów budowlanych jeszcze nie było.

W decyzji o budowie znacznie pomógł nam właściciel kamienicy, w której mieszkamy, doręczając kolejną podwyżkę czynszu. I całe szczęście, bo ze stanem surowym - zamkniętym, zdążyliśmy jeszcze przed wariackimi podwyżkami cen.

Prace stricte budowlane wykonywały firmy, lecz wszystkie instalacje i całą wykończeniówkę robię sam, no oczywiście z wydatną pomocą kochanej żonki, która zabrała się za ocieplanie elewacji i robi to super fachowo.

Mam nadzieję, że przeprowadzimy się jeszcze w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXENTY, gratulacje dla żony i Ciebie. Witajcie w klubie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wymysliłes dla kota. U mnie 2 ogony. Psi i koci. Otwieram drzwi, zamykam drzwi, otwieram, zamykam.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co wymysliłes dla kota. U mnie 2 ogony. Psi i koci. Otwieram drzwi, zamykam drzwi, otwieram, zamykam.... :wink:

 

Na dzisiaj jest wersja taka:

Kupię dwa gotowe zestawy, jeden z zamkiem magnetycznym, drugi zwykły. Zwykłe drzwiczki bez części wewnętrznej zamontuję "na chama" - przewiercając na wylot - na zewnątrz, a te z zamkiem bez części zewnętrznej zamontuję wewnątrz. Tunelik powstały w ścianie pomiędzy klapami wykończę na gładko (żeby kłaki się nie czepiały).

W ten sposób będzie zabezpieczenie cieplne, a przygodni przyjaciele moich kotów nie będą mogli korzystać z ich uprzejmego zaproszenia.

Żeby tylko zwierzyniec chciał przez tę lufę wychodzić... W razie niechęci tak długo będę je tam wtłaczał, aż uznają, że nie warto stawiać oporu. Może się nauczą. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zochutku z rocznika przełomu. Z którego nic nie wyszło :D

Możesz napisać gdzie zamierzacie budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zochutku z rocznika przełomu. Z którego nic nie wyszło :D

Możesz napisać gdzie zamierzacie budować?[/quote

 

 

Witaj TOMKU . Jeżeli chodzi o teren budowy to jest to Rembertów. Na razie jesteśmy z mężem na etapie wyboru firmy która nam ten domek postawi. Ale coraz bardziej jestem przerażona, firm o dobrej reputacji chyba brak. Gdy już jakąś wybierzemy to okazuje sie że bardzo dużo ludzi się na nich skarży. Może tu ktoś podpowie z jaka firma najlepiej postawić kanadyjczyka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochutku, popytaj na grupie warszawskie, lub w grupie budującej kanadyjczyki.

Ja, warszawiak z dziada pradziada powoli emigruję na Mazury. I też mam problemy z ekipami. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...