Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

mój dziadek ma 71 lat a w lipcu wymurował siostrze dom 89m2:D

 

i kto tu jest seniorem a kto juniorem?:p

 

Brawo dla Twojego dziadka. Chylę czoła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mój dziadek ma 71 lat a w lipcu wymurował siostrze dom 89m2:D

 

i kto tu jest seniorem a kto juniorem?:p

 

Brawo dla Twojego dziadka. Chylę czoła. :D

Brawo dla mojego Teścia, Ma 75 i jest niezastąpiony. Chodzi po całej działce i wszystko co znajdzie rzucone byle gdzie, kładzie na miejsce, albo naprawia coś czego nikt nie chce naprawić.

Patrzę, uczę się i też taki będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachum chylę czoła. A konstruktor dobrze się zapowiada. Czytałem jego posty. Ma 17 lat i dużo oleju w głowie. Może przyjmiemy go na członka honorowego? Dla zachowania ciągłości pokoleń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest klub + 50 :D więc jako siedemnastolatek możesz być przyjęty na członka honorowego :D

Poniewaz fajnie napisałeś swoje posty, uważam że jesteś fajnym, mądrym facetem. O takich mówi się, że mają olej w głowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

 

p.s. meldunek z budowy domu, wszystko z planem, nawaliła elektrownia. Obiecałem przecież Żonie że w Wigilię się wprowadzimy, ale Elektrownio!!! zima wasza wiosna nasza, nie będzie Vatenfall pluł nam w twarz itd. itp.

 

aha, wczoraj dzień 62, wiecha, wiadomo, tradycja (tak na marginesie / może to kryptoreklama/ ale po Sobieskim trzy razy rektyfikowanym nie ma kaca).

 

p.p.s. wpadłem do Was, bo muszę odreagować po przeczytaniu posta, że ktoś tam przeliczył więźbę ze składu i stwierdził, że go oszukali na 0.1 m sześć. To się kiedyś nazywało garść desek. A ten jeszcze awantura w składzie, a jeszcze mu inni współczują. Normalnie mi się coś zrobi, piwa, dajcie piwa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku skończyłam 50, mąż jest starszy o 9 lat, ale jakoś nie czujemy się na "końcówce". Choćby dlatego, że nawet ustawowo mam 10 lat pracy zawodowej w obowiązku, a chyba na tym nie poprzestanę, zwłaszcza, że emerytura pewnie nie będzie rewelacyjna. A kredyt mam na 20 lat, choć niezbyt wysoki z ratą ok. 500 zł. Pracuję ponad 50 godz. tygodniowo, robię studia podyplomowe i kolejne szkolenia i kursy, więc po prostu nie mam kiedy się postarzeć. Mąż z kolei właśnie w zeszlym roku trochę się "przebranżowił" i z konieczności z handlowca zmienił się w wykonawcę, choć branży budowlanej nie zdradził.

No i budujemy nasz drugi dom i mamy nadzieje w nim jeszcze sporo pomieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D

Witaj Apis w naszym... ekskluzywnym klubie. :wink: :D

Jesteś przyjęta z otwartymi ramionami. Gdzie i co budujesz/remontujesz?

Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe przyjęcie :lol: :lol: :lol:

 

Remontować się nie dało /drewniana chatka ponad 100letnia / będzie niestety zastąpiona małym domkiem na dwoje + stryszek dla gości.

Slubny jeszcze pracuje,więc przez kilka lat będzie służyć jako dom wakacyjno weekendowy.

Zaczynamy na wiosnę,lada dzień dostaniemy pozwolenie.

 

Miejsce budowy to siedlisko po gospodarstwie rodziców/pod lasem,ok 19 arów

wśród innych siedlisk/.

Mazowsze południowe, siedlisko ok 40 km od obecnego miejsca zamieszkania/własny dom od 6 lat/

Jak widać w naszym przypadku,"ciągnie wilka do lasu"

Cieplutko pozdrawiam klubowiczów.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też zamieniliśmy nasz drewniaczek na dom murowany, bo na stare lata potrzeba nam troszkę wygody. Maiał być dla nas dwojga i znajomych, a wygląda, że stanie sIę domem spokojnej starości, bo nasze leciwe mamusie zamierzają tu z nami zamieszkać. Cóż zrobić okolica piękna sam las, więc będziemy chodzić na długie spacery, co już od czasu do czasu czynimy, choć trochę z doskoku, bo jeszcze nie mieszkamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Oho, 50-letnia młodzież ma zadyszkę? :o Nie wierzę. Pewnieście się tak strasznie zajęli przygotowaniami do świąt. I po co? I tak 2/3 zostanie, a potem przyjdzie się tylko obżerać, coby się nie zmarnowało ... :D :D :D

Zadyszka w tym wieku to rzecz normalna,a nawyk szykowania dużej ilości "jadełka" mnie przynajmniej pozostał z czasow pustych półek i kartek prawie na wszystko.

 

Rozruszamy się na wiosnę,właśnie odebraliśmy pozwolenie na budowę.

Z początkiem stycznia kupujemy materiały/będą czekać w składzie do rozpoczęcia budowy/.

 

:D Rodzinnych,spokojnych i radosnych Swiąt Bożego Narodzenia oraz

zrealizowania wszystkich zamierzeń w 2008 roku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...