Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

Witojcie gaździno w Klubie Straceńców! :D

Jak Wy som spod Łysicy to mietłę jakąsik okrutną mocie chyba, co? Bo tu porzondek poćciwy trza naładzić, a to bestyje klubowe okrutnie mało piszom.

Tak, co oprócz budowania trza siem za wiosynne porzondkowanie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witojcie gaździno w Klubie Straceńców! :D

Jak Wy som spod Łysicy to mietłę jakąsik okrutną mocie chyba, co? Bo tu porzondek poćciwy trza naładzić, a to bestyje klubowe okrutnie mało piszom.

Tak, co oprócz budowania trza siem za wiosynne porzondkowanie zabrać.

 

Oj racje mocie panocku racje mietłe mom okrutna wymiecie wszstko byleby tylko chłopa nie wymietła bo szkoda bebyło dobry chłopina przecie ktos na te nowa chałupe musi zarobic... a tak wogóle

Dzieki serdeczne i pozdrwiam wszytkom młodziezy tu zgromadzonom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tyż chcem się przelecieć. :D

Tu som tylko takie fajne chopy i baby co dajom. :oops: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu som tylko takie fajne chopy i baby co dajom. :oops: :wink: :D

 

Mietłom :D

 

 

Nas, bohaterów... mietłom? :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas, bohaterów... mietłom? :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Przelecieć się chciałeś, a może jednak nie? :p :p ;)

:D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest wybór: http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/baba_stuka.gif http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/czarownica_hop.gif :D

 

Na szczęście już sąsiadki mi niegroźne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jestem w "komturii" :D Najbliższa sąsiadka kilometr dalej. :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Super ze humory dopisuja trzeba sie bawic bo zycie krótki i za.....

U mnie dzis byle jak noc nie przespana maz ma znowu kolke nerkowa a wiec noc w szpitalu efekt marny bolec nie przestaje i najgorsze ze to jeszcze pare godzin moze potrzymac a to przeciez moja majmocniesza podpora jak zacznie niedomagac to klapa :cry: podobno wiara cuda czyni to wierze ze jutro bedzie lepiej Sory ale mosiałam sobie troche ponarzekac szkoda ze od poniedziałku zaczełam bp jaki poniedziałek taki cały tydzien podobno

 

 

Zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis byle jak noc nie przespana maz ma znowu kolke nerkowa a wiec noc w szpitalu efekt marny bolec nie przestaje

 

Kup mężowi Debelizynę. To pasta ziołowa, o niebo lepsza w smaku od Fitolizyny i również o niebo skuteczniejsza. Powoli i systematycznie zamienia kamienie w piasek. Do tego środki rozkurczowe i powinno się poprawić, bo kamienie się zmniejszą. Lekarz nie proponował mężowi tego leku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...