Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

ja jużspełniam warunki wiekowe... ale nie buduję, ale remontuje.... i jestem juz dziadkiem....

w tym roku moze w czerwcu przeprowadzamy się na wieś i zaczynamy "nowe" życie

aha rocznik 1955

Wnuk, czy wnuczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję, dziękuję :D Niewielka moja zasługa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wnuki: starszy skończy 6 lat w lipcu, młodszy dwa lata we wrześniu. Fajne chłopaki.

Przyznać się muszę, że mam i jeszcze wirtualną wnuczkę. :D

 

Gabrielo, witaj w grupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :D Sam wnukodajny wiek Cie do tego upoważnia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie odnosisz wrażenia, że fajniej być dziadkiem niż ojcem? Więcej frajdy z kontaktów z dzieckiem, a mniej obowiązków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie odnosisz wrażenia, że fajniej być dziadkiem niż ojcem? Więcej frajdy z kontaktów z dzieckiem, a mniej obowiązków.

jestem o tym przekonany..... w tej chwili kończę remont na wsi.... w niedalekiej przyszłości przeprowadzka.... i już dzieci przymierzają się zostawiać wnuka na weekendy, mieć trochę czasu dla siebie, nadrobić zaległości z imprezami...... trochę ich rozumiem..... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem mówiąc, to chyba nie jesteśmy tacy starzy skoro chce nam się jeszcze inwestować, budować, remontować, zmieniać miejsce zamieszkania, środowisko.... w tech chwili mieszkam w centrum Krakowa

i cały czas się biję z myślami czy dobrze robię planując przeprowadzkę ponad 20 km za miasto..... będąc jeszcze czynnym zawodowo.... ??

najbardziej to się obawiam kosztów dojazdu, wiadomo co się obecnie dzieje z cebami np benzyny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odbieram starszego wnuka z przedszkola i nocuje u mnie. Młodzi maja gości. A młodszy - syn drugiej córki właśnie złapał ospę :( Ponieważ w święta bawili się razem, to za parę dni i ten będzie miał krosty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odbieram starszego wnuka z przedszkola i nocuje u mnie. Młodzi maja gości. A młodszy - syn drugiej córki właśnie złapał ospę :( Ponieważ w święta bawili się razem, to za parę dni i ten będzie miał krosty.

uważaj na siebie, bo w tym wieku kontakt z ospą, może mieć rózne konsekwencje..... ale nie mówie o krostkach.... hehe... bądź czujny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...