Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

Dzięki za miłe przyjęcie do tak zacnego grona.

A ja się pochwalę - dopiero teraz po skończeniu 50 lat zrealizowałam swoje wielkie marzenie - stanęłam na lodowcu i poszusowałam w dół i to niejeden raz.

Boska sprawa, niesamowite przeżycie, majestat tego miejsca i poczucie pokory wobec tej przestrzeni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za miłe przyjęcie do tak zacnego grona.

A ja się pochwalę - dopiero teraz po skończeniu 50 lat zrealizowałam swoje wielkie marzenie - stanęłam na lodowcu i poszusowałam w dół i to niejeden raz.

Boska sprawa, niesamowite przeżycie, majestat tego miejsca i poczucie pokory wobec tej przestrzeni,

... ale to ja i moja stopa jest ponad tym miejscem... jestem jak ptak, który przysiadł tylko na chwilę na szczycie aby sfunąć dostojnie ku dolinie... duży ptak, nie jakieś ledwo opierzałe pisklę... ono by tu nie doleciało... ach, tak czuli się pewnie pierwsi zdobywcy gór... ta wolność i poczucie, że codzienne problemy to nic naprzeciw tego ogromu natury...

 

(no jak, odgadłem ówczesny nastrój? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale to ja i moja stopa jest ponad tym miejscem... jestem jak ptak, który przysiadł tylko na chwilę na szczycie aby sfunąć dostojnie ku dolinie... duży ptak, nie jakieś ledwo opierzałe pisklę... ono by tu nie doleciało... ach, tak czuli się pewnie pierwsi zdobywcy gór... ta wolność i poczucie, że codzienne problemy to nic naprzeciw tego ogromu natury...

 

(no jak, odgadłem ówczesny nastrój? :D )

 

Prawie odgadłeś mój nastrój, zresztą zobacz.... ta biało czerwona kropeczka to ja 8)

 

http://images31.fotosik.pl/216/91562a815161eb35m.jpg

 

A tak będę szusować kiedy przejdę do Klubu 60 latków.

 

http://images32.fotosik.pl/216/9c50618c5d4af5d4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, witaj, jaki. Dobrze, że się ujawniłeś, :D zostaniesz w takim razie potraktowany wyjatkowo ulgowo, jak będziesz pytał. A najlepiej pytaj w Klubie. Wtedy możesz liczyć na całkowitą tolerancję :D :D :D .

Napisz, czy coś budujesz, czy remontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jaki, Tu sami swoi. :D

Mnie zaraz stuknie 58. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowaliśmy się w zeszłym roku.Przygodę z forum muratora zaczął mój mąż, teraz zostały sprawy babskie, i ja jego żona ciągnę temat ogrodowy. Tak że "jaki" to kobieta. Myślę że lekka zmyłka nie przyczyni się do wykluczenia mnie z budujących + pięćdziesięciolatków.Spotkać mnie można przede wszystkim w temacie ogrodowym. Choć Bóg mi świadkiem że wolałabym być chłopcem jak to śpiewała Kaja :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowaliśmy się w zeszłym roku.Przygodę z forum muratora zaczął mój mąż, teraz zostały sprawy babskie, i ja jego żona ciągnę temat ogrodowy. Tak że "jaki" to kobieta. Myślę że lekka zmyłka nie przyczyni się do wykluczenia mnie z budujących + pięćdziesięciolatków.Spotkać mnie można przede wszystkim w temacie ogrodowym. Choć Bóg mi świadkiem że wolałabym być chłopcem jak to śpiewała Kaja :oops:

 

czy wiesz, że rośliny sadzi się zielonym do góry??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara z tematu ogrodowego mi pomogła i wsadziłam dobrze, liście które pojawiły się w tym roku rosną od góry

"wiara' tj ludziska po poznańsku

 

Zaś dobrze posadziłaś ale. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara z tematu ogrodowego mi pomogła i wsadziłam dobrze, liście które pojawiły się w tym roku rosną od góry

"wiara' tj ludziska po poznańsku

wiara była, wiara mówi itd

jak byłem w "syfie" na Krzesinach nie mogłem tego zrozumieć :-?

teraz, od czasu do czasu, też tak nadaje 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara z tematu ogrodowego mi pomogła i wsadziłam dobrze, liście które pojawiły się w tym roku rosną od góry

"wiara' tj ludziska po poznańsku

wiara była, wiara mówi itd

jak byłem w "syfie" na Krzesinach nie mogłem tego zrozumieć :-?

teraz, od czasu do czasu, też tak nadaje 8) :lol:

Z tymi Krzesinami to nas pokarało. Znajomi mają w pobliżu działkę pracowniczą, obecnie leczą się u neurologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję wszystkim którzy tu zaglądają.

Założyłem ten wątek nie wiedząc czy w ogóle się przyjmie, a tu już kilka lat trwa i potrwa, bo ciągle spotykam nowe twarze. Sam ostatnio raczej czytam niż się udzielam, ale to brak czasu i brak internetu w domu, ale obiecuję poprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy Jego Wysokość Pana Prezesa!!!!!

Pozwalamy sobie Panie Prezesie, działać czasem w Pana Imieniu, szczególnie w kwestii przyjęć nowych członków i to tylko wtedy, kiedy sprawa nie ciepi zwłoki. Mamy nadzieję, że Pan Prezes nam tą samowolę daruje i nasze poczynania hurtem zaakceptuje.

A w zamian będziemy tak jak dotąd wiernie finansów strzec i dbać, aby takie decyzje pozostały nadal do wyłacznej kompetencji Pana Prezesa.

No i mamy nadzieję, że pozwoli nam Pan Prezes czasem wypić kusztyczek za zdrowie Pana Prezesa i na taką zgodę z pokorą oczekujemy.

 

http://www.scottishhouse.pl/img/Preludium05_s.jpg

 

Jak Pan Prezes widzi, obiekt jest przygotowany i oczekuje na pozytywną decyzję Pana Prezesa.

A my pozostajemy z nieustającym poważaniem.

wszystkie 50-latki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...