Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochane pięćdziesięciolatki, spotykamy sie niedługo w realu, i zanim sie spotkamy zajrzyjcie TU:

 

http://forum.muratordom.pl/bedzie-aukcja-na-rzecz-chorej-dziewczynki-i-jej-matki,t130876.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Co na Łysicy nie wiem, alw na Mazurach budujemy autostradę :wink: czyli dojazd dla szambiarki :lol: :lol: :lol: :lol:

Poszło sporo gruzu, a tego mam obecnie dostatek, i żwiru. Też własny. Dziś przetestetowane w praktyce. Trochę się ugięło$ pod kołami, ale minimalnie. Jak powiedział kierowca: g......na robota. Nie pytałem ile zarabia. Muszę wybudować POSia, bo zbankrutuję. Jeden kurs 130 zł, a ludziów czasami u nas dostatek. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam na Łysicy słychać?

 

Co tam na Łysicy to tez za bardzo nie wiem bo to odemnie ze 20 km. i wstyd sie przyznac ale nie ma czasu zeby popatrzec na ta górke z bliska Jak narazie to znow sie zaczeło troche knocic, zima sie niestety nieuchronnie zbliza a moja przeprowadzka do nowej chałupy oddala od jutra zaczynaja kłasc parkiet a gdzie malowanie, biały montaz, parapety wewnetrzne i kupa innych rzeczy i zeby mi tak fajnie nie było to moja 82 letnia tesciwa własnie złamała noge no a poza tym to reszta super i to nie prawda ze mam doła jak cholera

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, przygrzało tak, że ani wypić co, oprócz piwa... którego nie mam, a iść po piwo mi się nie chce... bo za gorąco...

 

Stary (sory dorosły) :lol: a nie wie co zrobic Kobite trza do sklepu posłac niech leci

a przecie nic gorszego nie ma jak sie pic chce :lol: :lol:

 

żeby posłać, to trza mieć :D

zaraza gdzieś pociekła i od niedzieli jej nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, przygrzało tak, że ani wypić co, oprócz piwa... którego nie mam, a iść po piwo mi się nie chce... bo za gorąco...

 

Stary (sory dorosły) :lol: a nie wie co zrobic Kobite trza do sklepu posłac niech leci

a przecie nic gorszego nie ma jak sie pic chce :lol: :lol:

 

żeby posłać, to trza mieć :D

zaraza gdzieś pociekła i od niedzieli jej nie widziałem...

 

Trza wymienic na nowa moze ta bedzie w chałupie siedziała :lol: bo stary juz sie nie nauczy, jak ciekus jest to juz tak bedzie,cos o tym wiem, bo tysz lubie se troche pociekac ,najlepi mi sie leci do wnoczkow oczywiscie ale gdzieinndzi tez lubie poleciec :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza wymienic na nowa moze ta bedzie w chałupie siedziała :lol: bo stary juz sie nie nauczy, jak ciekus jest to juz tak bedzie,cos o tym wiem, bo tysz lubie se troche pociekac ,najlepi mi sie leci do wnoczkow oczywiscie ale gdzieinndzi tez lubie poleciec :lol: :lol: :lol:

 

Jak myslisz, jakby se jednom 50-cio latniom wymienić na dwie po 25 lat, to nie bendzie moja strata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza wymienic na nowa moze ta bedzie w chałupie siedziała :lol: bo stary juz sie nie nauczy, jak ciekus jest to juz tak bedzie,cos o tym wiem, bo tysz lubie se troche pociekac ,najlepi mi sie leci do wnoczkow oczywiscie ale gdzieinndzi tez lubie poleciec :lol: :lol: :lol:

 

Jak myslisz, jakby se jednom 50-cio latniom wymienić na dwie po 25 lat, to nie bendzie moja strata?

 

Ale beda tylko do popatrzenia (te 25 latki) no bo zeby sie nie okazało ze ochota została a wola poszła dalej :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

WITAM SERDECZNIE

 

Zawitałam tu w 2006 roku kiedy zaczynaliśmy budowę ,

Zostałam miło przyjęta do klubu .... i przestałam tu zaglądać , tak bardzo byliśmy z moją drugą połową zajęci "budowaniem" i pracą ,że nie starczało czasu na zaglądanie na forum

Budowała co prawda ekipa, z różnych względów ale organizowanie tego wszystkiego , odpowiadanie na pytania fachowców , ustalanie wielu rzeczy zaopatrywania w materiały, szukanie , wybieranie ...podłóg , płytek, drzwi okien , kolorków i wielu innych drobiazgów czasami spędzało sen z powiek , nie mówiąc o tym ile zabierało czasu zanim coś konkretnego zostało ustalone ......wszyscy którzy budują wiedzą o czym piszę .

Mieszkamy od grudnia 2007 i jest super

Zostało co prawda jeszcze sporo pracy : tarasy , ogrodzenia , ogród...

Ale już jest zdecydowanie spokojniej i mogę poczytać o czym piszą tacy jak my " młodzi duchem "

A piszą ciekawie z humorem :D :p

Życzę powodzenia i wytrwałości :wink: :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...