Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

Witam, witam. Piszcie, nawet bez zdjęć.

Instrukcje gdzie i jak pisać są na forum. Jak zamieszczać zdjęcia też. A w razie wątpliwości pytajcie starszych kolegów.

Pozdrawiam

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiek33, toż to wypisz-wymaluj moja sunia na zdjęciu :lol: Ciekwe czy jest grupa budujących właścicieli yorków? A zwierzę to urodziwe , mądre i przydatne - nie dość że mało je, mało miejsca zajmuje, można wszędzie ze sobą zabrać i w torebce i na rowerze to i domu przypilnuje i szkodniki wytępi - moja ma na sumieniu 4 myszy wykopane w ogrodzie, zagryzione i jako martwe zakopane w ziemi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że można założyć wątek budujących yorkowców :lol: Na forum jest takich trochę z różnych stron kraju

 

moje to takie bardziej stróżujące, przynajmniej do czasu :wink:

 

najpierw trzeba intruza pogonić

 

http://img502.imageshack.us/img502/3365/dzialka150707134wy6.jpg

 

a potem może nawet, w razie czego zwiać trzeba będzie :wink:

 

http://img216.imageshack.us/img216/8692/dzialka150707140dt3.jpg

 

to mamuśka

 

http://img150.imageshack.us/img150/7913/dzialka150707182sq6.jpg

 

a to córcia

 

http://img216.imageshack.us/img216/561/dzialka150707162vl3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest identyczna jak córcia :lol: Tylko grubsza, bo kocha jeść a teraz ma mało ruchu, no i wiek - to dostojna 5-letnia starsza pani, a przynajmniej maniery ma jak matrona. Po feriach może uda mi się dopaść kompa w domu, gdy latorośl będzie na kursie przygotowującym do egzaminu gimnazjalnego i wreszcie muszę nauczyć się wklejać zdjęcia :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa stoi a mnie "nosi", patrzę w okno i tęsknym wzrokiem wyglądam oznak wiosny :( . Zakupiłam już porządne widły do karczowania zielska a wczoraj długo poszukiwaną przyczepkę :lol: coby się nie prosić gdy trzeba coś przewieźć, bo - jak mawiał mój ojciec " umiesz liczyć, to licz na siebie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i miał rację :wink:

Mnie też nosi, nie możemy nic na budowie robić, to założyłam w końcu dziennik budowy, i zaległe zdjęcia z budowy i z okolicy wstawiam tu i ówdzie. Trochę nas zaczyna rozkładać jakoweś choróbsko :evil: a moglibyśmy dalej ciąć drewno do kominka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, wypiliśmy jakiś teraflu i tak troszkę lepiej. Ma być cieplej, no w końcu, bo dziś straszny wygwizdów u mnie, na spacerku psy chciało mi porwać :wink:

a tak było wczoraj

 

Stało się. Świstak Phil wyszedł z norki zobaczył swój cień i wrócił do pieleszy, co przepowiada jeszcze co najmniej sześć tygodni zimy. Kolejny Dzień Świstaka za nami.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE WITAM!

 

Od niedawna czytam to forum , okazuje się że sporo tych 50-ek , a ja ciągle marudziłam , że na stare lata budowy nam się zachciało (mąż 52 , ja 50).Dużo jeszcze czasu przy naszym domku musimy poświecić , a to dlatego , że większośc prac robi małżonek - ja jako pomocnik . Mamy nadzieję , że następną zimę będziemy już w nowym ! i bedziemy żyć długo w zdrowiu i szczęśliwie ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało 50-latków ostatnio się tu udziela, zwłaszcza panów, ciśnienie skacze czy grypa zdziesiątkowała? :wink: Chociaż na tle innych "forumów" ,które odwiedzam ten jest najaktywniejszy i najciekawszy :lol: ; budujący wg mojego projektu, budujące kobiety milczą jak zaklęte od kilku tygodni :(

 

A co budujesz, pochwal się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta II z prac. Dobre Domy. Miał być mały domek, 135m2 ale że na wsi i synek dorasta więc pojazd też będzie jakiś miał, plus mój - więc garaż podwójny, do tego nad garażem strych podzielony na garderobę i pokój dla synusia na stół ping-pongowy, jakiś sprzęt treningowy i zrobiło się tego 300m2 powierzchni :x Podoba mi się w nim to, że ma częściowo zadaszony taras /kawka w czasie ciepłego deszczyku :lol: /, spiżarkę, pokój dla babci na dole i sporo pomieszczeń gospodarczych, chociaż z zewnątrz może nie najpiękniejszy :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrynia, czy Ty też budujesz się na wsi? Świeże powietrze, ruch w ogrodzie, może jeszcze własne warzywka i na pewno będziemy żyć długo i zdrowo :lol:

 

Tak ,na wsi ,ale mój domek ma około 200 ,owszem warzywka swoje ,owoce też swoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem. :) Wprawdzie tylko remontuję, ale staram sie udzielać.

Jabłonki własne są, winorośle rosna, a będzie w tym roku sporo więcej - taka prawdziwa winnica na południowym stoku...

Wykańczają mnie prace wykończeniowe.

Jednak byle do przodu.

Pozdrawiam młodzież. :D

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...