Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od dziś przez conajmniej tydzień szef na urlopie :lol: :lol: :lol: Zaczęłam zakładać album ale strasznie wolno ładują mi się zdjęcia, czy to normalne? :cry:

 

Możesz krok po kroku opisać co robisz? Bo tak trudno wyrokować czemu. Może wystarczy zmniejszyć wielkość zdjęcia np. na 640 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie darować że nie było mnie przy zasypywaniu- ten- że go nie nazwę- "zasypywacz" umawiał się ze mną na środę a przyjechał o świcie we wtorek, oczywiście mnie nie zawiadamiajac co niezbyt świadczy o jego wiarygodności.Kto wie co jeszcze jest w tym piachu...W życiu nie pozwoliłabym na zakopanie tak cennego towaru :cry: Ten kamyczek co jest na wierzchu też był wkopany i usilnie próbowali go wbić zagęszczarką, ale wścibska baba przyszła, zobaczyła i kazała wyciągnąć. Facet wmawiał mi że to nie on go przywiózł, musiał być tu wczesniej i pod wpływem drgań zagęszczarki wysunął się na powierzchnię :lol: :lol: :lol:

http://foto.onet.pl//dem9v,o1obvw0sgga4,i37hp,u.html#i37hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień robię się coraz mądrzejsza :lol: umiem już robić albumy, podawać linki do zdjęć, tylko nie mam pojęcia jak wklejać zdjęcia na forum :cry:

Tak :

[img=http://foto0.m.onet.pl/_m/2b7b7174e0a9bdf32c4b202b6b0c0930,10,19,0.jpg]

 

To co jest w kodzie "zdobywasz" poprzez funkcję "Kopiuj adres obrazka" - po najechaniu wskaźnikiem myszy na obrazek o nacisnięcie prawego klawisza myszy (w Firefoxie) :).

Efekt :

http://foto0.m.onet.pl/_m/2b7b7174e0a9bdf32c4b202b6b0c0930,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten jest blisko brzegu i dał się obkopać - myślę że koparką powinno dać się go wyciągnąć, najtrudniej będzie z tym na środku bo kopałam i kopałam i do jego krawędzi się nie dokopałam, jakby coraz bardziej się rozszerzał :cry: Nie mam ochoty go zostawiać, powalczę jak wszystko rozmarznie i zapytam mądrzejszych co da się zrobić. A swoją drogą jeszcze widłami podziubię i sprawdzę czy nie ma blisko powierzchni jeszcze jakiegoś cuda...

Dodałam do albumu zdjęcia psiaków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ci kot, skoro myszołapy masz dwa :lol: To całą hodowlę prowadzisz. I to dwa razy po piątce, ho ho, niejeden hodowca by tak chciał. Moja sunia miała czwórkę. Jak na razie nie mam warunków dla kolejnych maluch, choć chciałabym przeżyć to choć jeszcze raz. Dorastające szczeniaki to sama rozkosz :lol: Zostawiłaś sobie tylko jedną córeczkę? i to na razie koniec? Pięciopsiaczki w brzuszku to dopiero fota 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego sobie nie zostawiłam, z ostatnia sunią, którą musiałam przetrzymać do 3 m-cy bo leciała do Kanady gryzły się straszliwie, ale to córcia zaczynała, wredziocha jedna - :wink: z tym kotem mieszkałam tylko przez jakiś czas, a tak wogóle to mam alergię na koty i na właścicieli kotów też :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...