Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących 50-latków


zygmor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na taką intencyję wielokrotnie skonsumowałem już co szlachetniejsze trunki. Wszyscy, którzy są na FM nieco dłużej, darzą sympatią i szacunkiem Komtura. Postać nietuzinkowa, potrafiąca zintegrować społecznośc forum nawet gdy nie pisze postów, lecz leży i cierpi. Czekamy z nadzieją!

 

Prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce (i wcale nie chodzi o pojemność kieliszeczka :no:). Ku przestrodze posłuchajcie - ostatni dzwonek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, nadrobię wiek szybciej pewnie niżbym chciała. Dziś w kolejce podmiejskiej młody człowiek, który siedział i czytał książkę , zerknął do góry i ustąpił mi miejsca. Szkoda, bo lekturę miał ciekawą i stojąc nad nim mogłabym zerkać mu przez ramię a tak to kicha. Głupio mi się zrobiło, starość albo co. Małżonek twierdzi, że młodzieniec po prostu db. wychowany.

Nasza budowa to poszukiwanie miejsca na ziemi. Wreszcie swojego. Dzieci dorosłe, jeszcze studiują i żyją w wielkim mieście, chwaląc sobie jego uroki i możliwość korzystania z wielkomiejskich atrakcji. Możliwość przyjazdu do starych na wieś będzie mam nadzieję alternatywą - raz na jakiś czas. W przeciwieństwie do większości uczestników nie budujemy własnoręcznie, bo nie umiemy tego robić. Tzn. ja umiem i lubię malować, lakierować itp. już fugi kładę z mniejszą pewnością a Małż. zrobi więcej, ale potrzebuje mistrza.. Do tego nie za bardzo mamy czas. Więc staramy się zarabiać pieniążki, żeby było z czego spłacać kredyt (bank uwierzył, że dożyjemy 75 lat!!!). Ogród za to w 100 % mój.Teraz już tylko , aby do wiosny. Załamałam się dziś po powrocie do domu - w salonie było 11 stopni ( a rano dokładałam do pieca na full). Dobrze, że to ostania zima w tym domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 year później...
  • 3 weeks później...

Kurcze, wątek z 2006. Zygmor zaprasza seniorów. Aż się zacząłem zżymać. Mam 53. Nie czuję się, ani nie wyglądam na seniora. Dziewięć miesięcy temu urodził mi się syn. Mogliśmy sobie pozwolić, bo żona (druga) 15 lat młodsza. Buduję już drugi dom, poprzedni w latach 2001/02, już sprzedany. Tym razem Jaskółka - dom bez schodów.

Pozdrawiam rześkich 50+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wiek to z pewnością sprawa związana z kalendarzem, ale również stan ducha. W pracy koledzy (niektórzy w wieku moich córek z I małżeństwa) stwierdzili, że wizerunkowo jestem najmłodszy. Taka rewolucja w życiu, jaką sobie zafundowałem, a niespodziewanie dobrze się skończyła, dała mi kopa do przodu. Warto było podjąć trudną decyzję, niż brnąć w starość z niewłaściwą osobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

A co to tak cicho się zrobiło od dawna? Taki fajny wątek i nikt nie zagląda. To co ja teraz mam podczytywać? Co prawda do klubu się nie zapisałam bo wypada pobyć trochę w poczekalni. Jeszcze pomyślę, może sama się zaproszę skoro i tak nikogo nie ma?

Też się chyba buduję. Właściwie to sama nie wiem bo SSO mojego W-49.12 już dość długo stoi ...., no właśnie stoi. Kto wie, może na 50-tkę zrobimy sobie z mężem prezent i skończymy budowę?:yes:(Jesteśmy z jednego roku 48+).

Zaglądajcie tu czasem klubiwicze i nie tylko w końcu co macie innego do roboty:lol: Pozdrawiam.

Edytowane przez kloska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...