Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od kwietnia do ... zimy (jesieni?) - co Wy na to?


Agduś

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Agduś

    6399

  • braza

    3720

  • wu

    1845

  • DPS

    1552

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widziałam kiedyś ładny obrazek ilustrujący ten problem, ale nie mogę go znaleźć.

 

Znów wpadam w szał szycia - jedna poduszka skończona - ta z trójkątów z sowami, dwie zwykłe uszyte wczoraj, w planach skończenie drugiej z trójkątów, uszycie dwóch zwykłych, dwa króliki, dwie sukienki wikińskie, skończenie torebki (muszę to przemyśleć), kolejne króliki, patchworkowa narzuta w stylu marynistycznym... Wystarczy? Na jakiś czas na pewno.

 

DSC_0023.jpg

 

A przy okazji, jeżeli macie ochotę dostać ciekawe próbki różnych rzeczy, to wejdźcie na stronę trnd. Kiedyś się zarejestrowałam, bo koleżanka rozdawała próbki i opowiedziała, co to. No i załapałam się do "projektu Monte Snack". Dostałam fajną paczkę z kanapkami (były zapakowane w styropianowy termos z suchym lodem, który oczywiście dziewczyny wykorzystały do pokazów naukowych dla sąsiedzkich dzieci). Połowa kanapek dla nas (czytaj dla dzieci, chociaż my też spróbowaliśmy, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie lubię), połowa do rozdania. Taki marketing szeptany. Jak się domyślacie, rozdanie 12 kanapek nie jest żadnym problemem, a zdegustowanie drugiej takiej porcji też dziewczynom nie sprawiło kłopotów. One, oczywiście, utwierdziły się w przekonaniu, że lubią. No i jeszcze satysfakcja po pokazach dymu!

 

DSC_0013.jpg

 

Gerda też miała ochotę na Monte. Jak wytłumaczyć kotu, że czekolada jej szkodzi???

 

DSC_0021.jpg

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak wolę się zakopać...

 

Mam w planach królika-gotkę dla Weroniki, królika black and white dla kuzynki Weroniki, królika-Meksykanina dla nas (kupiłam fajny kapelusz i zrobię na drutach poncho) i jeszcze kilka innych. Mikołajowe czapki dla królików też mam, ale wtedy mnie nie znajdziecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnienia kupiłam duży zapas. Materiały też jakieś mam. Gorzej z czasem - jakoś nie widziałam go nigdzie do nabycia. Nawet na Allegro nie ma, czyli chyba się nie da kupić.

 

A gdzie zachwyty poduszką??? Wiesz ile czasu zajęło pokrojenie materiałów na te malutkie trójkąciki i pozszywanie ich do kupy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałam w czasie, kiedy Ty pisałaś pierwszą odpowiedź.

 

Mnie też mało nie trafiło, ale jakoś się udało. Druga poduszka też prawie gotowa, znaczy to, co najgorsze, gotowe - trójkąciki pozszywane w bloki. Teraz trzeba "tylko" pozszywać bloki i materiał w sowy w całość, wyciąć podszewkę, przepikować po szwach, wszyć zamek i doszyć tył. A w torebce czekają trójkąciki na jeszcze dwie mniejsze poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...