Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od kwietnia do ... zimy (jesieni?) - co Wy na to?


Agduś

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Agduś

    6399

  • braza

    3720

  • wu

    1845

  • DPS

    1552

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wywalimy na zbite pyski.

 

Byliśmy dzisiaj na dwóch filmach w kinie. Trzeba przyspieszyć, bo mam całą listę filmów, które chcę zobaczyć, a ferie się kończą.

Polecam Jojo Rabbit - trailery są zniechęcające raczej, początek filmu mylący, a później jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Taka dziwna poetyka, a film mądry i prowokujący.

Małe kobietki - "znacie, no to posłuchajcie", klasyka, nic zaskakującego, ale dobrze opowiedziana i zagrana znana wszystkim historia.

Proxima - spokojna narracja, ciekawa historia. Warto, jeśli ktoś szuka opowieści o kobiecej sile.

Richard Jewell - Typowa amerykańska historia, ciekawa, ale przewidywalna. Dobrze się ogląda, można nawet się wzruszyć, jeśli ktoś lubi.

1917 - po prostu film wojenny. Jest bohaterstwo, jest przyjaźń, są przygody, jest śmierć - nieupiększona, brudna i brutalna. Dobry film.

Gorący temat - historia ciekawa, ale mniejsza niż film, więc trzeba było nieco rozdmuchać fabułę.

Judy - jeśli ktoś lubi filmy biograficzne, to warto. Plus świetna Renea Zellweger.

Na noże - dobry kryminał z zaskakującymi zwrotami akcji. Klasyka gatunku w starym, dobrym stylu.

Pan T. - Oj, dobre!

A tych, które wcześniej oglądaliśmy, już nie grają.

Proxima - też dobry film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Goracy temat" obejrzałam w serialu HBO "Na cały glos", traktuje o tym samym tylko ze zmieniona obsada aktorska. Obejrzalabym tylko dla porownania scenariusza i gry aktorów. Generalnie serial mnie nie rzucil na kolana, z lekka nudnawy mimo ze o waznych sprawach.

 

 

Agdus w zestawieniu zabraklo ci filmu o Zenku, zapowiadany jako miszczostwo swiata :lol2::lol2::lol2: taki żarcik ofkors:cool: tragiczne ale prawdziwe. Gdzies rzucil mi sie wywiad z tym panem Zenkiem i on generalnie stwierdził, ze film jest fajny i fajnie sie go oglada i w ogole wszystko jest fajne i inne ciuciuciuciu. Fajny to takie popularne słowo. Niestety kurwizjowe celebryty maja slownictwo jednak zredukowane ;)

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie megafajne? Bo to jest mega film o megawspaniałym muzyku i megawokaliście, który megapiosenki śpiewa na megazajebistych koncertach. I jest megapopularny wśród megafajnych ludzi. Więc koniecznie trzeba do megawypasionego kina lecieć, żeby ten zajefajny film zobaczyć.

 

Kiedy słyszę "mega", mam pokaleczone udo, bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

 

Co do "Gorącego tematu" to mam takie samo zdanie - ważny temat, ale film tyłka nie urywa.

 

Wybieramy się jeszcze na Kłamstewko, może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus jeszcze te megi rozne sa nie najgorsze, najgorsze sa wywiady i ich wlasne przekonanie. ze sa tacy cool i megazajebisci. I oni mowia to wszystko tak na serio :sick:

takie samo mam zdanie na temat durnych programow typu rolnik, sanatorium i nie wiem co tam jeszcze. juz sam fakt, ze wiem o takich programach to mnie boli. Ale nie da sie nie wiedziec jak otwierasz wiadomosci i bombarduja cie reklamami o tych szczytnych i tworczych produkcjach.:sick: na kurwizji obejrze czasem wiadomosci zeby wiedziec o czym klamia i co bajdurza. zgodnie z zasada przyjaciol miej blisko a wrogow jeszcze blizej:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z kurwizji mnie przerastają - raz spróbowałam, zemdliło mnie i więcej nie włączam.

Kiedyś z ciekawości przeczytałam program telewizji misyjnej i się zdumiałam. Wiedziałam, ze szału nie ma, ale żeby aż taki szajs???!!! I to za nasza kasę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kiedy ja nie mam chwili wolnego czasu! Jak ja żałuję, że się zgodziłam na tę dodatkową klasę! W przyszłym roku muszę jedną oddać i za żadne skarby się nie zgodzę na nadgodziny!!! Nie wiem, jak to jest w przypadku innych przedmiotów, ale jeśli podniosą nam pensum, to ja spi...m z zawodu. W tygodniu albo wracam wycięta, bo kończę lekcje raz o 16.30, raz o 17.30 i po powrocie nie mam na nic siły, a jeszcze trzeba się przygotować na następny dzień, albo wracam wcześniej i wtedy poprawiam wypracowania i spokojnie przygotowuję się do lekcji. Wczoraj zaszalałam, poszliśmy na spacer z Gałganem do lasu i wieczorem do kina. W przerwie poprawiałam wypracowania. W efekcie dzisiaj tyłka od sofy nie oderwałam - wypracowania z dwóch klas. A i tak mam wciąż wyrzuty sumienia, że powinnam się lepiej do lekcji przygotować, że jakieś fajerwerki i wodotryski powinny być, żeby dzieci zainteresować...

I miałam napisać regulamin Klubu Poszukiwaczy Odpowiedzi. Taki sobie wymyśliłam, bo mnie szlag trafia, że dzieci niczego nie wiedzą o świecie, nie są ciekawe, nie pytają. No to chcemy je zabierać na tanie wycieczki w różne miejsca - od gór po morze. Tylko muszę regulamin napisać i iść z tym do Starego, bo bym chciała, żebyśmy mieli płacone chociaż jakieś grosze za te wyjazdy. Sama nie ogarnę, a zapał do spędzania weekendów z nieswoimi dziećmi za free może szybko opaść w narodzie.

No i kiedy ja mam coś pisać i poprawiać? No kiedy?

Żeby tak wynaleźli sen w pigułkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...