Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Swirka, Dzieciola Jasia i Zuzanki


pluton

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witaj Pluton!

:o :o :o

Patrząc na Waszą budowę widzę, że porządnka ekipa może zdziałać cuda! Jestem w szoku! Wasze tempo jest powalające! I w ogóle pięknie macie! U mnie niestety wszystko strasznie się ślimaczy, pomimo, że budujemy domek w technologii szkieletu. Trafiliśmy na fatalną ekipę. Zupełny brak organizacji pracy, zero profesjonalizmu :cry:

Całe szczęście, że nasz wykonawca "wspomagał się" góralami, którzy, dzięki Bogu, jakoś w końcu ten dom nam postawili :wink:

Zazdroszczę Ci tych dziadków. Widać, że fachury z nich niesamowite! Żonka - biję pokłony, no i ty oczywiście też widać zapingalasz.

Napisz co u Was nowego. Aż się chce oglądać postępy prac na tej turbo budowie :D

Sił na dalej zyczę...

i pozdrawiam

 

Nell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam, Dziennik pierwsza klasa, chcemy wybrać ten projekt ale sytuacje mamy podobna z działka warunki zabudowe itd. wiec mamy troche czasu na dopracowanie szczegółow, takze troche nam ta kchunia nie pasuje i mieliscie fajny plan z likwidacja tej lazienki i wstawieniem jej do kotlowni,tylko my bysmy chcieli kotlownie podzielic na pol i wydzielic osobna lazienke ale to trzeba jeszcze obmyslec, Jezeli byla by mozliwosc to moze moglbys wrzucic jeszcze kilka fotek tej kuchni i moze rzut parteru z ta zmiana :D bardzo bylbym wdzieczny. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki kuchni wrzucę jak porobie trochę zdjęć. Wujek ją właśnie kończy flizować. Rzut parteru zmienił się o tyle że nie ma po prostu ścianki między kuchnią a kibelkiem. Aha, i jeszcze zmieniliśmy układ okien co na zdjęciach widać. Kotłowni nie dzieliliśmy, bo będziemy mieć kocioł gazowy wiszący więc nie będą tam stały żadne worki z węglem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia :D ,Nie chcialbym byc niedyskretny ale jestem ciekawy ile do tej pory budowa pochlonela funduszy,do tego stanu z ostatniego zdjecia, bo wlasnie nie wiem czy nie bede musial sprzedac nerki:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Podbitka była docinana, malowana i montowana jednocześnie z więźbą dachową.

A jeśli chodzi o "rzeźbione" krokwie, to wszystko wyjaśnia cytat z dziennika bolda. Mamy tą samą ekipę :D

 

wycinanie wzorków w balach, zapytałem Szczepana: masz na to jakiś szablon?

Szczepan pokazał na głowę i powiedział tu jest szablon :roll:

http://img122.imageshack.us/img122/9756/sv402649ms0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babci Agnieszki bardzo się kominek spodobał. Jej komentarz:

- O! Jaki ładny kominek! Jeszcze tylko otynkować i gotowy!

dobre :lol: :lol: :lol:

 

Pluton, czy ja ci dawałem zgodę na przedruk moich zdjęć :wink:

 

widzę że wujkowi Jankowi coś się popierdzieliło, bo musiał kafle zrywać :lol: :lol:

 

nie za małą masz wannę? mieścisz się?

 

a tak generalnie to wszystko super, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...