Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile sypialni w Waszym domu ?


Ile sypialni w Waszym domu ?  

175 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile sypialni w Waszym domu ?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Niby proste ale nie zawsze wiadomo ile ludzi bedzie w domu mieszkać.

 

Jest nas 2-ka teraz. Planujemy jeszcze +2 ale jak wyjdzie to nie wie nikt :lol: Zakładamy ze do czasu kiedy jeden z naszych rodzicow bedzie potrzebowal opieki to dzieci juz powoli beda sie wyprowadzac jesli nie to goscinna sypialnia na dole bedzie dla rodzica.

 

Pokoj/gabinet z wersalka mozna zaliczyc do sypialni jesli bedzie tam stale ktos mieszkac inaczej do sypialni mozna zaliczyc i salon z kanapa bo jak goscie przyjada to tez mozna ich tam polozyc.

 

Pozdrawiam

--

Tomek

działka prawie nasza - trwa to tylko 8 miesiecy

architekt probuje zaplanowac nasz dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość sypialni chyba :roll: zależy od ilości osób śpiących w domu.... Teraz albo docelowo. Jeśli ktoś często miewa zostających na noc gości to ew. pokój gościnny/sypialnia gościnna. Mnożenie pokoi "na wszelki wypadek" moim zdaniem nie ma sensu.

U nas będzie 5 sypialni, rodzina 2+4. Gości nocujących miewamy rzadko, w razie czego jakoś będziemy musieli sobie poradzić :D Skoro w blokach goście zostający na noc nie są jakoś wybitnie uciążliwi, to i w domu nie będzie źle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są 3 sypialnie. Nasza i 2 dla dwóch synów. Nocujący goście to u nas raczej niespotykane zjawisko. Mieliśmy chęć na dodatkowy pokój gościnny, ale widzę, że nie byłby wykorzystany. Jak coś to jest rozkładana sofa w salonie. Dzieciaki mamy już pełnoletnie.Za chwilę zostaniemy we dwójkę "na "trzech sypialniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
U mnie trzy sypialnie na poddaszu oraz gabinet na perterze. W związku z tym ja zaznaczyłem że 4 sypialnie. Też dlatego taka odpowiedź że na samym początku po wprowadzeniu to pokój gościnny i gabinet na parterze będą pełnić rolę sypialń dla mnie, żony i dwójki dzieci. Góra dopiero później będzie wykańczana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...