Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Marcel


ogo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ogo

    118

Zamówiłam dzisiaj więźbę dachową i strop (będzie drewniany). Myśłałam, że będzie taniej... Jak zawsze (Całość 9700 zł do tego jeszcze doliczyć trzeba łaty i kontrłaty jakieś 800 zł)

Dobrze, że przynajmniej zaliczki zażyczono sobie mniej niż planowałam.

W piatek jedziemy do banku złozyć wniosek o I transzę. a jutro mój ojciec obchodzi 60 urodziny. Sto lat, sto lat...

Niech zyje dziadek Jurek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bez zdjęć. Pada deszcz...

Zaczęło padać po 14-tej i chłopaki musieli skończyć robotę. Kończymy ściany fundamentowe i najprawdopodobniej po niedzieli pojawi się u nas kontroler z banku. Brrr... Podobno upierdliwy.

Nie udało mi się dzisiaj złapać geodety, miał zrobić wpis do dziennika. Może jutro.

A może zdjęcie z archiwum. To nasza sunia!

 

http://images3.fotosik.pl/68/22c292b89d7d6a1dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan kontroler z banku jeszcze nie zadzwonił. Jaka ja jestem niecierpliwa, ale nie stoimy z budową. Hurtownia budowlana była tak miła, że bierzemy siporex na "zeszyt". (pierwszy raz w życiu biorę coś na zeszyt i nigdy nie przypuszczalam, że tym czymś będzie jakiś pustak),

Pierwsze 200 szt. juz na swoim miejscu. Dziadkowie są the best!!!!!

Mąż dzisiaj zrobił wykop na wodę (już do budynku) i nawet częściowo zasypał. Muszę dodać, że jest na urlopie. Pięęęknie się opalił, ale urlop mu się chyba nie bardzo podoba...

Ja dzisiaj nie dotarłam na budowę :( , jak juz miałam jechać to właśnie zadzwonili, że...wracają i są głodni. Jutro muszę tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem namolna...mój mąż chyba trochę za cierpliwy.

Równowaga w przyrodzie.

Dzisiaj o 15.00 był pan z banku. Oglądał, oglądał i...powiedział, że prężnie nam to idzie!

Zaopiniuje o wypłacenie I transzy. Tak mówił, chyba trzeba mu wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wrócilismy z działki. Jesteśmy po spotkaniu z panem od dachu. Nasz dach ma ok 200m2 powierzchni, za położenie więźby i dachówki 40 zł/m2, czyli wychodzi jakieś 8 tys.

Acha, zapomniałąm dodać, że umówlismy się wstępnie na drugą połowę lipca. Nie za wcześnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...