Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Marcel


ogo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ogo

    118

Moje tempo dni, tygodni trochę mnie przeraża, aż się boję, że nagle będę zmuszona zwolnić.

Dzisiaj widziałam moją wannę (moja imienniczka Joanna - Cersanitu), umywalkę z szafką i kibelek.

A tak prezentuje się umywalka Iryda z szafką.

Już czeka na montaż. Może we wrześniu...

http://www.cersanit.com.pl/cms_foto/115/iryda_szafka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza posadzka już wylana, dzisiaj kolej na sypialnię. Uświadomiłam sobie dzisiaj o godz.5.43, że jeżeli nie zdążymy do końca grudnia, to od 1 stycznia będziemy bezdomnymi. Ta wizja tak mnie przeraziła, że już nie mogłam zasnąć. A w dokumentach co będziemy mieć: adres zamieszkania...pusta rubryka.

Sama ułożę dzisiaj styropian w pokoju syna, będzie szybciej :lol:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzki wylane!!! Dzisiaj dzień wolny, niech sobie spokojnie schną. Parapety zamówione, pan od tynków umówiony, a pan od stropu (docieplenie +regipsy na profilach) wchodzi w połowie września. Pan Wojtek od tynków zapewnia,że tynki po tygodniu powinny być suche (gipsowe na mokro). Czekamy również na kominek, ma być pod koniec września.

Ach i mamy zgodę z gazowni na wykonanie przyłącza gazowego we własnym zakresie, będzie szybciej, gazownia daje sobie na to nawet 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No i mamy wrzesień. Wraz ze zmianą pogody (zrobiło się mokro i zimno) wzrosły moje obawy, czy aby na pewno zdążymy do grudnia. W domku zrobiło się jakoś chłodno i tym samym mało przyjemnie. Wkład kominkowy ma być pod koniec września, a dodam że będzie z płaszczem wodnym więc może zrobi się cieplej.

Czekamy na ekipę od tynków, ale się nie lenimy. Wakacje się skończyły więc ja wróciłam do pracy, ale dla odmiany mąż rozpoczął urlop i spędza miło czas na budowie.

:lol:

Łazienkę obudowaliśmy zielonymi regipsami i dzisiaj (chyba) zaczniemy układać płytki. Wybrałam Cersanit Tenera, tylko że po rozpakowaniu jednego kartonu okazało się, że w dwóch paczkach jest inny kolor. W poniedziałek się tym zajmę, a weekend niech żyją (hurtownicy) w nieświadomości.

Mąż juz na budowie, a ja dzisiaj sobie pospałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota dzień wolny, ale nie dla naszego dziadka Edka. W łazience na trzech ścianach płytki prawie połozone, prawie ponieważ teraz została obróbka rur do kotła gazowego.(Kasia - koleżanka, pozdrowienia) miała rację mówiąc "Uciekaj z tym kotłem do pomieszczenia gospodarczego, zobaczysz że nigdy nie będzie ci się podobał!" Juz mi się nie podoba!!! A jak zacznie chodzić i buczeć...

Może ktoś ma jakiś pomysl jak zabudować jego części organiczne - jak to ładnie nazwała Marzena.

Jutro przywiozę zdjęcia łazienki, dziadek włączył mocniejszą żarówkę to i zdjęcia będą ładniejsze.

Ach , jeden pokój już wytynkowany. Dotknęłam jednej ściany, a ona taka milutka. Pogoda ma być do czwartku super tzn. słońce i wiaterek, tynki będą sobie ślicznie schły!

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki prawie skończone. Dzisiaj z powodu awarii nie mirliśmy wody prawie przez cały dzień, dlatego tynki przeciągną się o jeden dzień. W poniedziałek przychodzi pan od docieplenia stropu i sufitów podwieszanych, obiecał że upora się z pracą w dwa tygodnie. Trzeba mu wierzyć.

A tak wygląda nasza łazienka...

http://images1.fotosik.pl/173/21936aeae64fbeefmed.jpg

 

A to juz otynkowane ściany

http://images3.fotosik.pl/164/474b7bb58aff2b53med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...