Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Marcel - komentarze


Teska

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo fajnie pasuje ten jasny komin do ciemnego dachu. Ja nie mam takiego wyczucia kolorów, boję się kontrastów. Ale miło u kogoś zobaczyć. :D

 

Drzwi też mi się podobają, bo będziemy mieli bardzo podobne, w złotym dębie. :D Tylko dlaczego moje mają kosztować 1600 zł? :( A myślałam, że to dobra cena... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze drzwi są z KMT - produkowane w Kobylnicy koło Słupska. U nas są do kupienia w każdym sklepie oferującym drzwi. Tyle, że ceny są różne. Dlatego wydawało nam się, że już znaleźliśmy tę najlepszą. :roll:

Siłaczko, drzwi KMT są droższe od DOOR-POL-u, ja rownież jako pierwsze wybrałam KMTi kosztował dokladnie 1600zl. Pan, ktory montował nasze drzwi wyrażał bardzo dobrą opinię o KMT, podobno w komplecie mają wszystkie mocowania itd. Także wybór słuszny i cena dobra.. Mi zależało na czasie, a na KMT musiałabym dłużej czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

A ten komin to jeszcze będzie obrabiany blachą czy jak :o bo narazie to chyba będzie się lało bez tej obróbki blacharskiej a dachówka już ułożona. :(

Gratuluje spostrzegawczości. Będzie, będzie i to już jutro. Pan szef od dachu w sobotę ślubował i musieliśmy być dla niego wyrozumiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
ogo - slicznie! Jestes straszna szczesciara, ze tak szybko wszystko u Ciebie sie posowa do przodu. Pisz jak najwiecej w swoim dzienniku i wklejaj zdjecia.

Na budowie jestem codziennie, chyba sie uzależniłam. Az się martwię co będzie jak skończymy budowanie. Może ktoś chce żeby mu pomóc w budowaniu?

Dziękuję maqpie,że do nas zajrzałoś!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...