Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Marcel - komentarze


Teska

Recommended Posts

Ogo tempo macie szalone. Dopiero co zaczynalas, a juz bedziesz miec pomiar mebli kuchennych :roll:

Kibicuje Ci abys do swiat zdazyla, tylko w tym zawrotnym tempie niezaniedbuj dziennika, bo sledze go na biezaco.

Maqpie, poprawiłaś mi humor od samego rana. Ślicznie dziękuję za dopping!!! Na budowie juz dzisiaj byłam, a dodam że buduję się 20 km od obenego miejsca zamieszkania. Wczoraj dowieziono nam wkład kominkowy, mąż dzisiaj zakłada kaloryfery (które ściągnęliśmy na okres tynkowania), jak podłączymy kominek to możemy dokonać pierwszego rozruchu c.o. (Marzę o tym, bo wieczorami w domku już jest chłodno.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ogo,

pięknie już u Ciebie ! :D . Idziecie z robotą w wielkim tempie :o . Gratuluję postępu prac i wspaniałych zakupów. Szafeczka "pierwsza klasa" :D

Czy zamierzacie przeprowadzić się jeszcze w tym roku ?

 

Pozdrawiam ! :D

Adriano, dwa dni temu rozmawiałam z naszymi kupcami (obecnego mieszkania) i...chcieliby klucze 1 grudnia. Mamy niewiele czasu. Zaraz zajrzę do Waszego dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogo, ależ u ciebie prace zaawansowane :o :wink: :lol:

Łazienka, światło, KOMINEK !!!, ekstra :lol: , toż to już domek z "najważniejszymi mediami" :wink: :lol:

A tempo macie faktycznie niesamowite, :oops: :lol: i oby ani na moment nie zwalniało... :wink:

 

My też mamy łazienkę bez okna (niestety :-? ), napewno będzie duże lustro (spróbujemy 1,8 na 1 metr), no i dobry wentylator, nie zawsze można mieć wszystko :wink:

 

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
ogo budujesz sliczny domek . Sledze Twoj dziennik od poczatku i rzeczywiscie tepo macie niesamowite. Bardzo mi sie podobaja kolory plytek w lazience i kuchni. Zycze dalej tak dobrych postepow w budowie i swiat w nowym domku przy kominku. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogo budujesz sliczny domek . Sledze Twoj dziennik od poczatku i rzeczywiscie tepo macie niesamowite. Bardzo mi sie podobaja kolory plytek w lazience i kuchni. Zycze dalej tak dobrych postepow w budowie i swiat w nowym domku przy kominku. :D

Cieszę się, że piszę ten dziennik nie tylko dla siebie. Dziekuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przymierzamy sie do porty. tak sobie licze, ze za jedne z oscieznicami bede musiala zaplacic 800 zl. Duzo sie nie pomylilam chociaz cen nie znalam. Tanie nie sa ale sa bardzo ladne. Znajoma ma juz okolo 5 lat z tej firmy i nic sie z nimi nie dzieje. Uwazam, ze warto za nie zaplacic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie szyb, czy maja duzy wybor wzorow? Co do szyb mlecznych to mam teraz takie w meblach kuchennych i gdy ktos je dotknie od tej proszkowanej strony mokra lub tlusta reka to zostaja slady paluchow. Wiem tez, ze teraz sa juz takie mleczne szyby, ze tych sladow nie widac.

Mam nadzieje, ze jak juz sie umeblujesz to umiescisz duuuuuzo zdjec, bo bardzo mi sie podoba Twoj domek i tempo prac przy jego budowie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...