Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

chata za wsią


Recommended Posts

Pisałam już, że posadzka 'wyszła' wykonawcy prawie 10 cm wyżej niż w projekcie.... Skutkiem tego w kuchni pod parapetem nie zmieści że żaden sprzęt, który tam był zaprojektowany - norma to 85 cm wysokości a my mamy ledwie 77 cm.... I jak mu tu jaj nie pourywać????!!!!???!@#$%^&*()_

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: W projekcie był blat na idealnie tej samej wysokości co parapety - wychodzi na to, że pracując przy tym blacie kuchennym będę kucać.... :o :o Najgorsze, że był problem ze znalezieniem pralki z nietypowymi wymiarami - są tylko dwa modele - Candy i Elektrolux, które mają wysokość 67 cm i zmieszczą się pod blatem - wadą ich jest mała pojemność bębna - tylko 3 kg :-(((((

Będę pranie woziła Mamczyńskiemu - temu @#$%^& wykonawcy.

 

Tydzień temu trafiłam do sympatycznego sklepu, gdzie sprowadzą dla mnie tę mikropraleczkę i zamówiłam tam pozostałe sprzęty AGD, dzisiaj wpłaciłam zaliczkę. Cieszę się, że tam zrobiłam zakupy - w innym miejscu, nawet korzystając z promocji, zapłaciłabym za to wszystko o 6 tys. drożej :o :o

Opolanom polecam bardzo sklep w Ozimku, ARKADIA ul. Dłuskiego 1. Bardzo miła obsługa i rabaty aż miło kupować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ posadzka nam pięknie wyschła, nawet w miejscach, które uparcie długo schły, wybrałam się dzisiaj do sklepów wybrać płytki do łazienki i kuchni. Zawrót głowy to mało powiedziane. :o :-? :roll:

Jak już mi się wydawało, że już wybrałam, to za chwilę widziałam coś rónie fajnego i traciłam pewność siebie. Sama nie wiem już co bym chciała.

Urzekła mnie słonecznośc świeżej zieleni kolekcji Rexona Verde Cersanitu:

http://www.cersanit.com.pl/cms_foto/43/rex_mozaika_beige_verde_giallo_25x25.gif http://www.cersanit.kielce.com.pl/cms_foto/43/rex_ver_33x33.gif

http://www.cersanit.kielce.com.pl/cms_foto/43/2rex_verde_li_szer_mode_25x8.gif http://www.cersanit.kielce.com.pl/cms_foto/43/2rex_verde_inser_mode_25x35.gif http://www.cersanit.kielce.com.pl/cms_foto/43/rex_ver_25x35.gif

Jutro mam się spotkać na budowie z płytkarzem - mam nadzieję, że będzie miał ciekawą koncepcję ułożenia płytek bo ja nie mam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam kafle do kuchni i przedpokoju, w środę przyjadą.

Nie jestem pewna, czy dokonałam dobrego wyboru :-( W sklepach przeżywałam prawdziwy rozstrój, tyle kolorów, barw, kształtów i struktur... Wszędzie jeździłam z kawałkiem blatu kuchennego i próbowałam dopasować. Mam nadzieję, że mi się udało....

Rozmawiałam też z firmą od drzwi zewnętrznych. I tu dylemat - marzyło mi się mieć drzwi z odrobiną szkła, jakimś fikuśnym okieneczkiem czy witrażykiem a tu firma proponuje zupełnie inne, antywłamaniowe (co od razu wyklucza witrażyki), solidne. No i nie wiem. Czy jest sens montowania drzwi antywłamaniowych skoro od strony tarasu są wielkie drzwi balkonowe, całkiem szklane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam drzwi, całkiem nieantywłamaniowe, ale solidne. Facet od montażu przyjechał, obejrzał wejście, okreśłił zakres prac przy montażu drzwi ijutro od rana bierze się do pracy.

To cieszy :-)

Ale są też i złe informacje - w jednym miejscu, blisko wejścia, dokładnie w progu między wiatrołapem a przedpokojem, wylewka pękła i się rusza przy chodzeniu, ugina się pod ciężarem nacisku i potem wstaje. I bardzo się obawiam, że nie obejdzie sie bez kucia. :-( :evil: Każde płytki, które na to położymy będą w tym miejscu pękały...

Za dwa tygodnie przeprowadzka a tu takie niespodzianki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowe drzwi wejściowe :-))))) Dom od razu nabrał ciekawszego i takiego... 'domowego' wyglądu :D

W środę jednak a nie dzisiaj przyjdzie płytkarz i zacznie działać w łazience i kuchni. Jakbym wiedziała jak się to robi i miała to coś do cięcia to sama z niecierpliwości bym się zabrała za kładzenie kafli.

Jednak jest coś, co mnie martwi. Wylewka w kilku miejscach nam 'wstała' - ugina się pod naciskiem kroków i nie mam pojęcia dlaczego.... Wiem, że zanim położymy kafle 'coś' z tym trzeba zrobić ale co i jak nie wiem. Czekam na słówko prawdy od płytkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wczoraj fakturę za wykonanie przyłącza wod-kan.

Słów mi brak na kwotę, jaką zobaczyłam do zapłaty....

Umowa słowna opiewała na ok. 3-3,5 tys zł a tymczasem pod fakturą widnieje 6 142 zł !!!!!!

Jaja sobie robią czy jak???

Na telefony nie odpowiadali, więc sprawa czeka na wyjaśnienie do poniedziałku. Co byście zrobili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dawno nie pisalam.

Sporo pracy, remont w chacie i do tego tragicznie wolny komputer w pracy.

Ale to juz było. Teraz jest nowy komputer w pracy, internet w domu !!! i mogę poszaleć :-)

W nocy przyjechały meble z mojego mieszkania w Bydgoszczy, więc wreszcie będzie na czym spać :-)))) Dmuchany materac czuje w każdej kosteczce mojego organizmu :-? :cry:

Na przyszły tydzień umówiłam naszego pana Jana - idealnie nam położył kafle i zainstalował całą łazienkę! - wykończymy wreszcie pokoje na dole i zaczniemy na serio mieszkać...

W tzw. międzyczasie zainstalowaliśmy kocioł i przetestowaliśmy ogrzewanie podłogowe - BAJKA! :-) :p Tym samym podeschły nam wylewki na dobre i możemy kłaść panele :-)

Zdjęć wciąż nie mogę Wam pokazać z tego samego powodu. Wolałam najpierw kupić komputer. Aparat w następnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...