Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z czego ściany?


Gość

Recommended Posts

Witajcie. Jestem pierwszy raz na forum. Słuchajcie mam problem za dwa tygopdnie wchodzi firma na roboty, aja nie wiem z czego ściany zewnętrzne stawiać. Pomóżcie. Co myślicie o "Porothermie" Winnenberga - 30 plus 10 wełna Rockwoola. A może Beton komórkowy + 12 styropian. Czekam na odpowiedzi za które będe bardzo wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kasa gra rolę ?

Porotherm+wełna - duża akumulacja cieplna, lepsze oddychanie ściany.

BK+styropian - mała akumulacja cieplna i cuś jak termos.

duża/mała akumulacja cieplna nie jest wadą/zaletą - jest cechą.

termos nie jest wadą/zaletą - jest cechą.

Niska cena jest zaletą, wysoka wadą - jaka cena jest wysoka ?

Odpowiedz sobie sam !

 

Karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musso ma trochę racji,

podobne dyskusje były, a ten wątek pewnie będzie się toczył i skończy się jak pozostałe. Każdy dojedzie do własnych wniosków i uzna je za dobre.

 

Anonimie zarejestruj się, kliknij w prawym górnym rogu w nawiasach [], trwa to nie więej niż 45 sekund.

W przeciwnym razie nikt nie będzie traktował twoich pytań zbyt poważnie i nie wiadomo w pewnym momencie, któremu anomnimowi odpowiada się.

 

Tygodnika NIE, NIE czytuję i to co tam napisano prawdopodobnie jest NIEprawdą, a jeśli jest prawdą to względną.

 

Karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam KarinaZ !

 

Czytałem cały artykuł w Nie. Niestety, jest to prawda. Czy sądzisz, że Urban jest tak naiwny, że pozwoliłby sobie na pisanie nieprawdy narażając się na milionowe straty. Z tego co wiem, firma Wieneberger, producent Porothermu, nie oddał Urbana do sądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, na "dzień dobry" na forum poruszyleś niestety dość drażliwy temat i z tego powodu obawiam sie że nie otrzymasz konkretnych odpowiedzi na swoje pytanie. Najlepiej zrobisz jak przejrzysz teksty które już wcześniej były napisane. Uzyj funkcji szukaj (prawy górny róg) i wpisz hasla porotherm, poroterm, porophterm, P44 P+W itd. Z pewnością znajdziesz materialu na dwa, trzy dni czytania.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...