Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z czego ściany?


Gość

Recommended Posts

Proszę wybaczyć mi ten ton w stosunku do wspomnianego czasopisma, ale pewien sposób i charakter przekazywania informacji nie bardzo pasuje do sposobu komunikacji, jaką wyniosałam z domu i szkoły.

I chociaż wspomniane czasopismo "cywilizuje się" i nawet często robią dobrą robotę, to pozostanę przy lekturze, którą preferuję i jest z pewnością wiarygodna - niekoniecznie zawsze sensacyjana. Np. Forum Muratora.

 

Karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-02-25 09:41, radex wrote:

A jednak Cerbud, co nie zmienia faktu. Ja zrezygnowałem i z nich i z Wienerbergera, w końcu są też inni gracze na rynku.

 

 

Cerabud to nazwa laboratorium,które dało złe wyniki badań,od których wszystko się zaczęło.Laboratorium Cerabud mieści się na terenie Fabryki (cegielni)Krotoszyn-śmiertelnego konkurenta firmy Wienerberger.A Cerbud to nowy twór.Ale przypadek z tymi nazwami! Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać też inne numery Nie,w których "autorzy" obrażają inne osoby czy instytucje(Papież,rodzima Marynarka Wojenna,itd).Autorzy żerują na bezkrytycznym podejściu swoich czytelników.W tym konkretnyym przypadku facet i jego czasopismo ośmieszają wszystkie instytucje,które na pewno dobrze kontrolują produkty i produkcję i wydają zgody na wyrób czy jakieś certyfikaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma sensu tego kolejny raz wałkować. Dyskusja na Forum już na ten temat była ale widać komuś zależy żeby ją regularnie odświeżać i mieszać w głowach kolejnym inwestorom. Nie wierzę żeby to była bezinteresowna robota. Bezinteresownych anonimów odsyłam do poniższego wątku, gdzie znajduje się też rzeczony "artykuł".

 

http://forum.murator.com.pl/viewtopic.php?topic=4160&forum=42

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...