Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Regipsy


tomazik

Recommended Posts

A duze masz to wgniecenie ? bo jak jest mniejsze to mozna zagipsowac.

Ja mialam wymieniane czesc plyty za zlewozmywakiem, bo poprzednikom zaciekalo i sie byla "zgnila" :wink:

Majster wycial fleksem kawal od stelazu do stelazu, pozniej z nowej plyty wycial taki sam kawalek i zamontowal.... tam gdzie plyty sie stykaly wyszlifowal i nakleil taka ala "siateczke" (w rolce sie to kupuje wyglada jak gruby bandaz) no i to zagipsowal. Narazie widac roznice, ale mowi ze jak wyszlifuje na gladko i zaciagnie sie dwa razy farba to sladu nie bedzie.

Zobaczymy jak bedzie wygladac... ale do malowania jeszcze kupe czasu zostalo. Z tym ze jak nawet nie wyjdzie to i tak bedzie zasloniete to zlewozmywakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to wgniecenie nie jest duze ale chodzi mi rowniez o wymiane plyt gdzie niestety mi wilgoc wyszla i dlatego pytam poniewaz sie na tym nie znam. Ale nawet po zagipsowaniu tego wgniecenia bedzie widac roznice dlatego sadze ze chyba lepiej jest wymieniac ten kawalek. Ale czy duzo roboty jest przy tym wymienianiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kleju od razu do ściany i w tych miejscach gdzie jest klej wychdzi wilgoć i kolo okien plastikowych. Ja wynajmuje to mieszkanie więc to nie moje ale przy wyprowadzce chciałbym to naprawić i zostawić mieszkanie ok. Kratki wentylacyjnej w miejscu wgniecenia nie moge dac poniewaz wgniecenie powstało z otwierania drzwi do łazienki (odbiły sie drzwi od ściany).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne troche ze klej wilgoc ciagnie i nie wysycha :roll: dawno te plyty kladles ?

 

U mnie tez bylo wgniecienie po klamce od drzwi w sypialni, ale plyta nie byla wymieniana. Majster nozem przecial papier (u mnie nie bylo malowane tylko tapetowane i tapeta zostala sciagnieta do papieru na plycie) w kwadracie po jakies 10 cm od uszkodzenia, sciagnal papier i szpachelka wyskrobal troche gipsu. Pozniej nalozyl gips na dziure, po przeschnieciu zagipsowal calosc tz tam gdzie byla dziura i sciagniety papier na gladko, na drugi dzien przelecial szlifierka.... po dwoch dniach jak juz ten gips w dziurze wysechl na pieprz to jest gladka sliska powierzchnia i mysle ze po pomalowaniu nie bedzie nic widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...