Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dachówka Karpiówka


Gregorius

Recommended Posts

Polecam dachówkę od Jopka. Jest słabo promowana, ale dobrej jakości i w dobrej cenie.Znajomy ma ją na dachu kilka lat i jest zadowolony. My także zdecydowaliśmy się na jobkową karpiówkę na nasz dach. Zadzwoń do któregoś przedstawiciela i zapytaj o promocje, nie sugeruj się ceną katalogową. nie ma nic wspólnego z rzeczywistością .Nam udało się kupić z 50% upustem w pakiecie ze ścianami.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kierownik budowy właśnie odradzał mi Jopka, że ostatnio bardzo się popsuli, i dlatego podniosłem ten temat. Jopek jest chyba najbardziej atrakcyjny cenowo, widziałem też kilka pięknych dachów z Jopka, ale podobno teraz to już nie ten sam Jopek co kiedyś, co wy na to?

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad Creatonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczyniłam rozeznanie na rynku karpiówkowym i wybrałam Creatona miedzianą angobę

jeśli chodzi o Jopka to szczerze odradzam, niedaleko mnie całe osiedle dachów do wymiany, Jopek się sypie i pęka i to nie jest żart

jeśli nie Creaton to Rupp Ceramika

 

każda dachówka ceramiczna się rysuje jak ją zadrapiesz np. gwoździem

bez względu na to czy jest angobowana czy nie

ale nie ma się czym przejmować ;)

na budowie są większe zmartwienia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wybór też padł na CREATON'a - wszyscy fachowcy, w tym nasz, twierdzą, że jest to dachówka idealna, każda jednakowa i równiutka, brak niedoróbek, ale nie lubią jej kłaść tylko z jednego powodu - ponoć jest piekielnie twarda. Ale o to chodzi!!! :D :D :D

izat my też kupiliśmy taką samą dachówę! :D :D :D Na dokładkę wzięliśmy również gąsior początkowy z leżącym lwem 30 cm!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej miejscowości kilka lat temu była moda na krycie szczytów słupów ogrodzeniowych dachówkami. Wszyscy kupowali wtedy Jopka, bo był (i jest) bardzo atrakcyjny cenowo, a dzisiaj, jak spaceruje się wzdłuż tych ogrodzeń, to praktycznie każda z tych karpiówek się sypie, albo rozwarstwia, czy też łuszczy. Jak nie zapomnę, to wkleję fotki dla udokumentowania.

 

Jak karpiówka, to tylko CREATON - warto!!!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się rysuje czy nie a jakie to ma znaczenie? To nie szyba okienna tylko dach i takich zarysowań nie widać. Nie ma prostych dachówek i nie ma to też żadnego znaczenia dla dachu. Wszystkie dachówki na rynku sš dobrej jakoœci. Wybież tę która Tobie się podoba i której cenę akceptujesz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będziecie zadowoleni z wyglądu tej karpiówki, mnie się bardzo podoba

w różnym świetle ma różne kolory :)

w słońcu jest bardziej czerowona a w pochmurny dzień brązowo miedziana :)

bardzo ładnie wygląda też w deszczu ;)

gratuluję wyboru!!

Zadowoleni to już jesteśmy (choć moja Małżonka ma dylemat, czy nie zrezygnować i nie pokryć czymś tańszym, bo zostanie więcej na wykończeniówkę, ale ja nie ustąpię!!!) :D :D :D i Vice Versa :D :D :D Też gratuluję!!!

A może mógłbym dostać kilka fotek na priva?! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądajcie jeszcze karpiówkę włóknisto - cementową np. z Uniprodka (ale są też inni, jakaś firma z Rzeszowa np.). Też ostrzyliśmy na nią zęby, bo cena interesująca (40 zł/m2), ale w końcu stanęło na "karo" też od nich, bo trochę przypomina łupek. Zresztą karpiówka jest najładniejsza w kolorze cegły, a nasza koncepcja wymaga dachu w kolorze antracytowym. No i cena - 24 zł/m2. Lekka jak blacha, wytrzymała jak dachówka, widzieliśmy w realu i nieźle się prezentowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...