tyberian 26.04.2006 22:20 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 26 Kwietnia 2006 Bazyl to kot z wątku o dramacie kota z Płockiego schroniska. Teraz kot jest w domu tymczasowym w Warszawie ale po wizycie u weta okazało się, że kot poza obrażeniami schroniskowymi ma koci katar i wdała się grzybica. Leczenie potrwa parę miesięcy i jest kosztowne. Jedno opakowanie antybiotyku to około 50zł a potrzeba więcej lekow niż ten jeden i to na dość długo. Bez leczenia kot nie ma szans.Moja Matka zaproponowała abym rozpisał aukcję na rzecz leczenia Bazyla, przedmiotem aukcji jest książka "Wichrowe wzgórza" w bardzo efektownym wydaniu, twarda oprawa lakierowana+wszywana zakladka.Aukcję rozpoczynamy od 10złotych. Kto da więcej? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
tyberian 27.04.2006 11:08 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 27 Kwietnia 2006 Zielonooka, jesli tak to kończymy w tym momencie. Wygrywasz aukcję i odbierasz za tydzień ksišżkę od Katy. Aukcja na leczenie Bazyla trwa nadal ale już przedmiotem do licytacji jest zegarek kieszonkowy (replika sportowego zegarka z XIX wieku-Fisherman) złocona i posrebrzana koperta z cyzelowanš obręczš i wieczkiem przedstawiajšcym rybę. Zegare otwierany przez nacinięcie pokretła (koronki zegarka). Zaczynamy, kto wchodzi? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
tyberian 27.04.2006 11:59 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 27 Kwietnia 2006 [size=18]Kolejny przedmiot aukcji dla Bazyla to ozdobne wydanie "Przygód dobrego wojaka Szwejka". Oprawa skórzana, (zielona, złocone tłoczonia).Aukcję zaczynamy od 10zł. Kto da więcej? [/size] Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.