Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt C96 CYRKON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 426
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

sorki za nieobecność dawno nie zaglądałem ale nie było wiele do czytania?

nieobecność usprawiedliwiam zmianem stanu z kawalerskiego na :wave: żonaty :hug:

i tym że narazie byłem zajęty budynkiem gospodarczym (niewiele mniejszym o Cyrkonika)

Obecnie zalane wieńce na gospodarczym tak za tydzień dach

Cyrkonik narazie w ziemi Stan '0' ściany fundamentowe i izolacje Izohan WL +Styropian 10

w przyszłym tygodniu ruszamy na biało znaczy Ytong i w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
witam wszystkih CYRKONOWICZOW tych co budowali i juz mieszkaja tych co jeszcze buduja i tych co dopiero zamierzaja wybudowac. Cyrkon to bardzo dobry projekt domu, jest prosty, tani w budowie i eksploatacji. Nie ma zadnych fajerwerkow i znajomych niestety nie powali na kolana ale to jest problem tych co buduja na pokaz. Jest to bardzo wygodny dom dla czteroosobowej rodziny i naprawde tani w eksploatacji. Ja mam kominek bez rozprowadzenia ciepla i w takich temperaturach jak obecnie, bez problemu jest w nim cieplo i przytulnie. mam rowniez piec gazowy. Oczywiscie niektore rzeczy zrobilbym teraz inzaczej, ale tak to juz jest, ze pierwszy dom buduje sie dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Bardzo fajnie czytać,że dokonało się dobrego wyboru przy wyborze projektu:)

Nam Cyrkon podoba się tym bardziej, że wpisuje się doskonale w klimat i architekturę domów mazurskich.

Na wiosnę ruszamy dalej z budową.

A tak do wszystkich którzy już mieszkają w Cyrkonie-jakie macie spostrzeżenia?Gdybyście budowali ten dom raz jeszcze, to coś byście zmienili?

I jeszcze jedno-czy ktoś ma drewniane okna?Jeśli tak, to jak się sprawują?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witajcie, jestem następnym "cyrkonowcem"

my niestety jesteśmy dopiero na etapie zakupu projektu (ponad rok uzgadniania)- doszliśmy w końcu do wniosku, że to idealny projekt dla naszej rodzinki- 2+1

teraz mam nadzieję oprócz przeszkód formalnych, nic nas nie będzie zatrzymywać. Przeczytałem całe forum, ale widzę że trzeba się będzie dużo uczyć ! Nawet nie wszystkie terminy były dla mnie zrozumiałe, ale to nic- jest zapał, wiedza sama przyjdzie

teraz będę zaglądał tu częściej

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witamy!

Z przyjemnością dołączamy do fascynatów Cyrkona:)

Nasz właśnie się "zamknął" na surowo:)

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe uwagi, posty, i zdjęcia z których niejednokrotnie korzystaliśmy w celu otrzymania idealnego Cyrkona.

Dokonaliśmy wielu zmian, przeróbek czy wyjdzie nam to na dobre? czas pokaże:)

M. in zmienimy położenie schodów, aby powiększyć salon - będą one ulokowane nad tzw. wiatrołapem.

Zrezygnowaliśmy z kominka i zdecydowaliśmy się na rekuperację.

Powiększyliśmy łazienkę, mamy dodatkowe, oddzielne wejście do kotłowni ( na paliwo stałe).

Zrezygnowaliśmy z okna tarasowego, aby wnętrze było bardziej ustawne.

Na poddaszu mamy 6 okien dachowych, rezygnujemy z łazienki na górze, zrobimy tam dodatkowy pokoik komputerowy:)

Planujemy dobudować przeszklony ganek ( zastąpi wiatrołap).

 

Poniżej załączam zdjęcie projektu dołu wykonane w sweet home 3d (brakuje tu schodów dla lepszej widoczności zdjęcia).

 

http://www.greensystem.com.pl/images/cyrkon%20dschody%20nad%20wejsciem.png

 

Pozdrawiamy

Wojtek i Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...