Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
witam wszystkich idzie wiosna więc powoli dalsza "robota" mam pyatanie może ktoś mi doradzi rok temu wylałem fundamenty i podniosłem na 10 bloczków w góre ( żeby wyrównać pozim domu do poziomu ulicy) i żeby zabezpieczyć wystarczy z zewnątrz i wewnątrz pomalować dysperbitem w wewnątrz rozłoże folie i zasypie piaskiem a na zewnątrz styropian i folia kubełkowa wystarcz to?? może macie jakieś uwagi zewnętrzne fundamenty doradzają żeby ipsypać również piaskiem koszty są wielkie ale chyba tak musi być Edytowane przez kuba0035
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem dwie natalki na terenie radomia jedna troche po zmianach druga identyczna naprawde pięknie jak ktoś chce ja mam narazie podstawe wieć jeśli ktoś chciałby zobaczyć zapraszam wieniec dziś już zalany czekam już na następny rok z budową bo chyba pogoda nie pozwoli w tym roku.pozdrawiam

yyy, a gdzie widziałeś natalki na terenie Radomia? ;)

My właśnei złozyliśmy zamówienei na projekt i bardzo chętnie obejrzałabym Natalkę na żywo.

Jesteśmy z Puław. - mój mail [email protected]

Radom też nam po drodze, więć jeśli mógłbyś podać u kogo oglądałes to bym sie skontaktowała.

ja jeszcze nie mam wykończonej natalki, ale już jest wybudowana...

..moja stoi w Radomiu, w okolicach Radomia znaczy się... - jeśli masz ochotę jeszcze na zobaczenie jak wygląda natalka w trakcie wykańczania to mogę udostępnić....

..musimy się tylko zgrać w czasie...

 

Moje zmiany to przede wszystkim podwyższenie ściany kolankowej o 3 cegły, powiększenie łazienki na górze kosztem pokoju, przesunięcie ściany między pokojami na dole (ten pokój bliżej salonu jest mniejszy), łazienka na dole ma wejście nie z korytarza a z pokoju.. i to chyba tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
yyy, a gdzie widziałeś natalki na terenie Radomia? ;)

 

ja jeszcze nie mam wykończonej natalki, ale już jest wybudowana...

..moja stoi w Radomiu, w okolicach Radomia znaczy się... - jeśli masz ochotę jeszcze na zobaczenie jak wygląda natalka w trakcie wykańczania to mogę udostępnić....

..musimy się tylko zgrać w czasie...

 

Moje zmiany to przede wszystkim podwyższenie ściany kolankowej o 3 cegły, powiększenie łazienki na górze kosztem pokoju, przesunięcie ściany między pokojami na dole (ten pokój bliżej salonu jest mniejszy), łazienka na dole ma wejście nie z korytarza a z pokoju.. i to chyba tyle...

 

Witaj Magduska!

dzięki za zaproszenie - bardzo chetnie obejrzymy wasz domek.

Nasza natalka to jeszcze projekt - załatwiamy formalności.

Jak nam się trafi jakiś wyjazd w Kierunki Radomia - to napiszę do ciebie na priv - lub maila.

W najbliższym czasie mi sie nie szykuje wyjazd - ale nigdy nic nie wiadomo.

jeszcze raz dzięki za zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

ale tu cisza nastała...

 

czy ktoś może pochwalić się swoimi kosztami hydrauliki - poproszę na priv

 

ja dostałam taką wycenę i zastanawiam się czy jest ok

 

instalacja wod.-kan. 3 605,90

instalacja c.o. grzejnikowa 2 033,00

instalacja c.o.podłogowa (128 m2) 4 044,60

montaż szafek rozdzielaczowych do podłogówki 481,50

montaż instalacji kotłowni 1 284,00

 

materiały do powyższych prac - bez pieca, grzejników, geberitów - ok 20 000

 

będę wdzięczna za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jakaś cisza zapadła tutaj więc ja chciałbym się pochwalić że skonczyłem własnie jeden pokój na poddaszu:

http://lh5.ggpht.com/_kKJMOZbHZgw/TRBUcXMbt1I/AAAAAAAAE-c/QE3Df2kwQP0/s720/DSC_0220.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_kKJMOZbHZgw/TRBUcGrPGaI/AAAAAAAAE-Y/Lummz1vwSW4/s720/DSC_0225.JPG

 

bardzo ładna podłoga - możesz zdradzić co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...