Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć. ASIAIZBYSZEK

Mam propozycję, żebyście czegoś wypróbowali. Ja jeszcze nie wklejałam zdjęć, bo na razie nie mam co, ale podpatrzyłam na innym wątku jak to robiono. Np. możecie wejść na stronę: http://www.foto.onet.pl, założyć sobie tam login i utworzyć w nim album zdjęć, a następnie wkleić tu adres tej strony i wszyscy wchodząc na nią będą mogli obejrzeć zdjęcia. Nie wiem co z tego wyjdzie ale może warto spróbować. Ja też spróbuję, ze zdjęciem mojego rzutu parteru.

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Słuchajcie budowa domu to coś niesamowitego. Nasz domek ma juz wszystkie ściany nośne. Mam zdjęcia, jednakże w związku z tym, ze są jakieś trudności z ich instalacją na forum, poproszę o meile to prześlę kilka na Wasze skrzynki. Chyba, ze znacie inny pomysł.

Domek wyszedł spooory i ma wysokie niestandardowe pomieszczenia 175 cm wysokości. Wygląda to niesamowicie taka duuuża przestrzeń :o .

My budujemy z Porotermu, dom wytyczany był po osiach, w związku z czym powiększa sie on o 6 cm - Ytong jest szerszy. No i dobrze, tylko pamiętajcie o stropie - belkach zmieniają sie wymiary :roll:.

Poza tym w trakcie prac dokonaliśmy zmiany, dość istotna sprawa - kominek posadowiony jest bardzo blisko okna tarasowego, dlatego też okno tarasowe zostało przez nas przesunięte do środka pokoju. Teraz już iskra nie wyskoczy na chociażby dekoracje okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Bardzo sie ciesze ze znalazlo sie kilka osob ktore wkoncu moga nam pokazac swoje Natalki :-))

Joolaa ja jestem chetna na zobaczenie fotek Moja mail : [email protected]

Co prawda jeszcze nie kupilam projektu ale ciagle interesuje sie tym domkiem.

Swego czasu prosilam Cie tez o przeslanie wizualicacji ewentualnie rzutow Twoich zmian bo interesowalo mnie to zadaszenie z boku domku oraz chyba tez zaprojektowalas lukarne w dachu.Czekam z niecierpliowscia na maila :)

Mam nadzieje ze podzielicie sie rowniez wrazeniami odnosnie gory gdyz szczerze powiedziawszy jeszcze ta kwestia wstrzymuje mnie przy podjeciu ostatecznej decyzji-niby pracownia podaje tam powierzchnie dosyc duza jak na pokoje na poddaszu ale oni licza inaczej te powierzchnie niz inne biura :(

Zalezy mi bardzo na 3 duzych pokojach na gorze-czego niestety nie ma Wierzba II ani Melodia-tez "moje projekty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłbym o kilka fotek. W tym momencie czekamy na projekt (zamówiony tydzień temu). Budujecie z Porotermu więc mam również pytanie (ponieważ również będziemy chyba z niego budować). Jakie dokładnie one są ( 25,38 czy większe) oraz ile szt. kupowaliście na cały dom. Dziękuję z góry i pozdrawiam. Mój e-mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktore dopiero wprowadzaja zmiany adaptacyjne w Natalii-czy moze ktos probowal przeprojektowac gore domku na wzor Natalii II?

Bardziej mi odpowiada to drugie rozwiazanie ale nie wiem czy jest ono mozliwe gdyz 2 natalka jest podniesiona -niestety jej wizualizacja nie przypadla mi do gustu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kakusek :)

My budujemy Natalkę i mamy na górze trzy duże pokoje :) /chyba o to ci chodzi/

Garderobę powiększylismy likwidując jej ściankę od stryszku/wg projektu/i wyszła ładna duża garderoba i powiększylismy Łazienkę na górze przesuwając ściankę do stryszku i zabierając mu okno i w taki sposób mam dwa okna w łazience i jest piękna i duża.Hol został naprawde dość duży i przyzwoity.Jetem bardzo zadowolona :)

Mam nadzieję że w miarę czytelnie opisałam :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich a szczególnieJoolę. Fajnie, że się odezwałaś. Baardzo chętnie zobaczę Wasze dzieło, dlatego proszę prześlij mi fotki na mój mail: [email protected].

Z góry dziękuję.

 

Do ASIAIZBYSZEK

Przepraszam Was za próbę wklejania zdjęć. Rozłożyłam ręce, bo juz nie wiem jak to zrobić.

Ale jak będziecie chcieli się podzielić swoimi dotychczasowymi osiągnięciami to poproszę fotki na w/w mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIAIZBYSZEK z tego co zrozumialam to kosztem powiekszenia lazienki i garderoby "pozbylicie sie stryszku?Ja bardziej myslalam nad jego powiekszeniem by tam zrobic pokoj zabaw dla moich chlopakow :D Szukam na forum "instrukcji" do wklejania zdjec-ktos kiedys to wytlumaczyl ale moja opcja "szukaj " cos szwankuje :evil:

Pamietam tyle ze trezba wlasne fotki umiescic na serwerze ogolnodostepnym a potem stamtad kopiowac na forum-ale to chyab nic nie pomoze a tak bym chciala zobaczyc wymurowana Natalke :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusek nie pozbylismy sie stryszku tylko zrobilismy go większym jako garderobe.Tak naprawde to mogę go w przyszłości mogę go podzielić na pól lub zrobić dodatkowy pokój. :wink:

Jak chcesz to podaj adres maila i przeslę kilka naszych zdjęc z zewnątrz.Mamy trochę bałaganu na budowie :wink: ale co tam.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też czekam niecierpliwie na zdjęcia, serwuję niezbyt zgrabną instrukcję wklejania, jest z resztą dokładna insturkcja zaraz poszukam link:

 

1. Etap pierwszy to wybór zdjęcia i umieszczenie go gdzieś w necie może to być album na onecie, czy imageshack czy własny serwer ftp jesli ktoś ma

 

2. Potem jak już zdjęcie jest gdzieś w necie, to we właściwściach tego zdjęcia jest jego adres i ten adres sobie kopiujemy.

 

3. Potem ten adres wklejamy sobie to takiej formy

http://tu wklej adres zdjęcia

 

no i jeśli wszystko poszło oki to powinno być dobrze :)

bardziej dokładna instrukcja jest gdzieś na forum ale nie umiem jej teraz znaleźć, może komuś innemu się uda.

 

Oprócz tego mam parę pytań:

 

1. Jak zamierzacie ogrzewać wiatrołap: w ogóle?? grzejnikiem? podłogówką?

2. jakie budujecie kominy - systemowe , z cegły z wkładem??

3. jakie okna i rynny polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ mamamatinka :)

wiatrołap ogrzewać będziemy podłogówką tak nam doradził nasz pan hydraulik

ze wzgledu na miejsce itp

okna mamy sokólki plastiki 5-cio komorowe są ok/na drewno nie mieliśmy kaski :cry: :cry: :cry: /

a rynny kupiliśmy do dachówki robena kasztan jak znajdę nazwę firmy to podam ale są identyczne :)

 

pozdrawiam

 

ps.ja też szukam jakiejs info do wklejania zdjeć i nic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...