Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To niesamowite! Byl to jeden z tych co juz prawie kupilismy!Zrezygnowalismy dlatego,ze ten obecny ma bryle ladniejsza i jest dla nas bardziej ustawny. w tym c19 jest wystajacy taras a my chcielismy zeby byl delikatnie osloniety z jednej strony zastanawialismy sie nad "Z WYKUSZAMI II"murator,ale wlasnie buduja go znajomi i moj Zbyniu nie chce tego projektu.... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CZEŚĆ ,CIESZĘ SIĘ,ŻE W KOŃCU KTOŚ SIĘ ODEZWAŁ.

OGLĄDALISMY ICH PROJEKTY,ALE NATALIA PRZYPADLA NAM DO GUSTU I MA PROSTY DACH TO JEST DLA NAS ISTOTNE.W SUMIE JUZ CZEKAMY NA TEN PROJEKT AŻ DO NAS PRZYSLĄ/CZWARTEK/.A CO ONIM SĄDZISZ?TWOJE EKO JEST LADNE TEZ GO OGLĄDALISMY.

POZDRAWIAM ASIA :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cześć, witam wszystkich, a w szczególności tych z Wroclawia.

Jak dobrze,że Was znalazłam.

Jesteśmy na etapie wyboru projektu i to właśnie Natalia jest jednym z tych, które spełniają nasze oczekiwania. Mamy jednak dwie faworytki, ta druga to Elekta http://www.dobredomy.pl/?id_project=90

z Pracowni Projektowej Dobre Domy Flak & Abramowicz, ale projekt ma być gotowy dopiero za 5 tyg.

Napiszcie co sądzicie o tym drugim, nam wizualnie podoba się bardziej niż Natalia, ale oprócz wyższych kosztów budowy (pewnie ze względu na dach) może ma inne mankamenty, których my jako laicy nie dostrzegamy.

Pozdrawiam Goha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
obejrzałem setki projektów i trudna sprawa, aż tu pewnego dnia jadę sobie po Olsztynie i go zobaczyłem, mój dom. Wieczorne wertowanie w internecie i jest "wierzbaII" z Horyzontu. Po analizie wnętrza nasuneło się trochę przeróbek może trochę za dużo - garaż, łazienka, pom. gosp., kuchnia i wykuż - nie z tej strony. No nic może coś podobnego i szukanie dalej i dzisiaj eureka tak jak ja to widziałem w "wierzbie II" ,MGPROJEKT przedstawia NATALIĘ. teraz tylko zostaje forum i wszelkie opinie o które bardzo proszę poprzedników. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielbicieli Natalki. Razem z mężem kupiliśmy ten projekt i od wiosny ruszamy z budową. Proszę o opienie i porady jeśli ktoś buduje już ten dom. Jedno nas zastanawia, czy aby ten dach nie będzie za wysoki w stosunku do wysokości ścian parteru. Proszę o wasze opinie. A może ktoś wybudował już ten dom lub wie gdzie on stoi i gdzie można go zobaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...