Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Czy ktoś z Państwa ma może w formie elektronicznej kosztorys prac budowlanych Iskierki (poszerzonej o 0,5 metra z każdej strony) dla banku oraz dla własnej kalkulacji ?

 

Bardzo by nam pomógł...a banki tego wymaga.

 

 

Jeżeli można to poproszę na adres [email protected]

 

Dziękuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiktor_29, kosztorys dla banku to pic na wodę .... dostajesz formularz i rozpisujesz koszty. Wpisujesz to co już wydałeś z własnej kieszeni , oraz rozpisujesz kredyt (sume) o którą się starasz.... cały ten proces jest chyba najłatwiejszy z całego procesu jakim ja nazywam otrzymanie kredytu :D

Tak to bynajmniej wyglądało u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich użytkowników wanien akrylowych:

 

jak zabudowaliście wanny? hydraulik podpowiada mi ze powinnam dokupić specjalną obudowę do swojej asymetrycznej wanny żeby stabilnie stała, z racji tego że wanna ma wymiar 150x100 poleca obudowę monolit /schedpol/.

 

Vieta jak Ty zamocowałaś swoją wannę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!

Co sie dzieje z wątkiem??Nikt sie nie udziala,nie wstawia zdjęć,nie ispiruje przed-budowlanych inwestorów:)czyżby wątek monotematyczny sie zrobił???:)

 

 

Myślę że z nadejściem wiosny wszyscy ruszyli do pracy i zostaje niewiele czasu na forum :)

 

Pozdrawiam wszystkich zapracowanych Iskierkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMIA-ŁO. A że akurat caberneciki sobie najbardziej cenię, tedy zapraszam w dwójnasób ...

 

To jesteśmy umówieni, będę ok. 20 tej, bo z N.Sącza do Łódzkawego kawałek jest i troche mi zejdzie, a po drodze jeszcze jakiegoś pleśniawca kupię :lol:

Z tym serem to nie przesadzaj.... post w końcu jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMIA-ŁO. A że akurat caberneciki sobie najbardziej cenię, tedy zapraszam w dwójnasób ...

 

To jesteśmy umówieni, będę ok. 20 tej, bo z N.Sącza do Łódzkawego kawałek jest i troche mi zejdzie, a po drodze jeszcze jakiegoś pleśniawca kupię :lol:

Z tym serem to nie przesadzaj.... post w końcu jest :D

 

:) :) :) :D :D :lol: To Ci się kurde udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...