Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A widzisz .... o tym nie pomyślałem.... i ups wyszło że słabo się przykładam do czytania forum .... :-)

 

(...)może dlatego że stryszek używany jest jako suszarnia (.... a wiec jednak bardziej wilgotno ) i co za tym idzie częstawo jest odwiedzany / wietrzony. (...)

Suszenie prania w niewentylowanym pomieszczeniu, to już jest krok poza granicę niebezpieczeństwa zagrzybienia. Jesteś już w miejscu, w którym zaczyna się pewność. Nie kompensujesz odparowania kilogramów wody samym otwieraniem schodów-drabinki, bo domyślam się, że otwieranie dotyczy tylko momentów "wnoszenie prania-rozwieszanie" + "zbieranie suchego", przez resztę czasu schody są zamknięte. To teraz się zastanów gdzie podziewa się różnica w wadze między praniem mokrym a suchym.

 

Nie mam tylko pewności, co dają w tym układzie te przesłony na rurach od reku, bo się na tym nic nie znam.

Edytowane przez tomkwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby taka nieobecna, ale tylko procentem na forum zawiało i jaka reakcja natychmiastowa i ten tekst "......wytrawnym czerwonym nie ugasisz....":d

pozdrawiam betina.

 

:p.............:p ...........:p .............obecna njak najbardziej ..........

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomkwas- z wielką przyjemnością wypiłbym z Tobą flaszkę( nie jedną) winka i mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Heh ... dziękuję za dobre słowo. ;)

Spotkanie Iskrowników ( słuszną linię ma nasza władza) fajny pomysł, ale ojczyzna nasza dosyć rozległa jest, a Iskry po niej porozrzucane.

Sugerujesz może, że powinniśmy się ewentualnie spotkać, dajmy na to, w Hiszanii? Wszyscy by mieli wtedy sprawiedliwie daleko.

Popatrz na betinę. Niby taka nieobecna, ale tylko procentem na forum zawiało i jaka reakcja natychmiastowa i ten tekst "......wytrawnym czerwonym nie ugasisz....":D

Betina teraz się oddaje narciarstwu bieganemu i jako zawzięty sportowiec, o alkoholu to może tylko pogadać.

To i gada .... :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Iskrowników ......... fajny pomysł, .................

............... obawiałabym się o finał ............... co będzie jeśli dojdzie do konfrontacji w kwestiach budowlano-technologicznych??????????? :(

 

Betina .........., o alkoholu to może tylko pogadać.

To i gada .... :D :D :D :D :D

Otóż to!

 

. Chyba jednak się skuszę i docieplę te szczyty, pomyślę o ruchu powietrza na strychu i na wiosnę do roboty.

Byłam wczoraj na strychu ......... suszenie tam bielizny zwłaszcza zimą ........ niefajne.

Ale ja mam strych nieocieplony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę, że się nam wątek rozgrzał :-) na czerwone winko też się zapisuję (może być też białe i tak dalej...) :-)

Pamiętam pamiętam. Chilijskie i żeby Cabernetem było.

 

 

Ale najbardziej, to mnie to "i tak dalej..." zastanawia. Bo to różnie ludzie po winie ... odbiegam nieco od głównego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę, że się nam wątek rozgrzał :-) na czerwone winko też się zapisuję (może być też białe i tak dalej...) :-)

Czekaj, czekaj ......... na razie to się chłopaki zwołują ....

 

 

tomkwas- z wielką przyjemnością wypiłbym z Tobą flaszkę( nie jedną) winka i mam nadzieję, że do tego dojdzie.

 

Sugerujesz może, że powinniśmy się ewentualnie spotkać, dajmy na to, w Hiszanii?

 

...... babiniec może sobie pogadać ........ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pamiętam. Chilijskie i żeby Cabernetem było.

 

 

Ale najbardziej, to mnie to "i tak dalej..." zastanawia. Bo to różnie ludzie po winie ... odbiegam nieco od głównego tematu?

 

:D:D:D Wiedziałem tomkwas, że pojedziesz po krawędzi:D:D:D. Zlot w Hiszpanii, czemu nie. Gdzie jak gdzie, ale tam to wina nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...