Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak przeglądałam,

wpadłam po sąsiedzku do koleżeństwa iskierkowiczów

(zaczynam etap wykańczania już chyba ostatecznego).

Pozdrowienia

a szczególnie dla Betinki, Kwasatoma ;))) co prawda dyskusja mocno nie merytoryczna ;) ale na tym etapie (końcowego wykańczania), to tylko taka jest do przyjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałam,

wpadłam po sąsiedzku do koleżeństwa iskierkowiczów

(zaczynam etap wykańczania już chyba ostatecznego).

Pozdrowienia

a szczególnie dla Betinki, Kwasatoma ;))) co prawda dyskusja mocno nie merytoryczna ;) ale na tym etapie (końcowego wykańczania), to tylko taka jest do przyjęcia!

:D !Eva ... bardzo dziękuje za pozdrowienia i ślę wzajemne.

 

Co do merytoryczności (trudne słowo), to ona się jeszcze czasem pojawia, wraz z pojawianiem się świeżych Iskierkowców.

Większość "wyjadaczy", jest już faktycznie na takim etapie, że merytorykę mają w ...tej części pamięci, którą daj Boże, pan Alzheimer zabierze pierwszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia Hiszpanii otwarta ... do czasu " kiedy będę mieć forsy jak lodu..." czyli jeszcze chwilka ...

W wolnym tłumaczeniu: " Wyjazd do Krościenka ma na celu uzbieranie do kapelusza datków, coby biedni Iskierkowicze (niezależnie od etapu na jakim się obecnie znajdują)

mogli się wreszcie spotkać w Hiszpanii " :D:D:D

Sponsor!!! Jesteś WIELKI!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orasta, mój sąsiad z drugiej strony miasta, faktycznie coś nieobesny!Tomkwas ,Krościenko małe ale fajne do Szczawnicy bardzo bliziutko (wyciągi narciarskie,Palecica,Homole)jest gdzie łazić.A i z Krościenka trasa na 3 korony bardzo malownicza i łatwa!!!

Tak sobie bezczelnie ,bez pozwolenia Orasty ,pozwolilem na dygresję o Krościenku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańce, hulanki, swawole :-)

 

A tak z innej beczki - czy macie (Iskierkowicze z piecami węglowymi i nie tylko... w zasadzie) jakiś generator prądu, czy UPS na wypadek zaniku energii? Właśnie mi wyłączają i włączają... (siedzę w domu, bom chora :-()

 

Widziałem u kolegi takie ..cudo ...co to w razie praku prądu napędza pomkę ,woda dalej krąży ..i piec wybuchem nie grozi.Cudo to skrzyneczka ..z akumulatorem i jakąś przetwornicą prądu....Podobno kilka godzin ma pompkę napędzać..do czasu wygaśnięcia pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - czy macie (Iskierkowicze z piecami węglowymi i nie tylko... w zasadzie) jakiś generator prądu, czy UPS na wypadek zaniku energii? Właśnie mi wyłączają i włączają... (siedzę w domu, bom chora :-()

My nie mamy :( I faktycznie piec czasem wariuje. Szczęściem u nas wiatry mniej hulają niz na północy kochanej ojczyzny

Mąż się zastanawiał nad zabezpieczeniami...... jednak zrezygnował ....... są pilniejsze potrzeby.

 

Zdrowiej nam szybko kochana :)

 

 

Dzięki za mini przewodnik. Na sobotę będzie jak znalazł, bo mi duuuużo świeżego powietrza będzie potrzebne .....

Jeno z umiarem tomkwasie,nie przeholuj z tym napowietrzaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, troszkę byłem nieobecny. Widzę ruch na forum okropny, turystyka krajowa i zagraniczna na tapecie. tomkwas- do Krościenka mam jakieś 45 km, ale muszę przyznać rację bbokowi, że Szczawnica jest chyba atrakcyjniejsza. Do atrakcji wymienionych przez bboka dodam jeszcze piesze przejście do Czerwonego Klasztoru po słowackiej stronie i Muzyczną Owczarnię , miejsce o wyjątkowym klimacie w którym można posłuchać gwiazd rocka i jazzu. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...