Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To nie tak że nie chcemy .. no przynajmniej ja ... ale twój przypadek nieco odbiega od warunków w jakich większość z nas budowała ... nie jesteśmy specami budowlańcami ... możemy doradzać o tyle ile mamy wiedzy (najczęściej nabytej właśnie w czasie swojego budowania).

Popytaj na "Wymianie doświadczeń", tam są eksperci .... no, może powinienem napisać "bywają" ...

 

Ja takich ''ekspertów '' mam na budowie. Gdyby mąż ich nie pilnował to dom by do góry nogami wybudowali chyba... Niedługo osiwieje.

 

Orasta jesteś z Nowego Sącza :) To drugi koniec Polski, ale przejeżdżałam przez NS PKSem z Krakowa do Krynicy na szkolenia :) Ładnie tam u Was. Życzę żeby woda nie podeszła bliżej Twojej iskierki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja takich ''ekspertów '' mam na budowie. Gdyby mąż ich nie pilnował to dom by do góry nogami wybudowali chyba... Niedługo osiwieje.

 

Orasta jesteś z Nowego Sącza :) To drugi koniec Polski, ale przejeżdżałam przez NS PKSem z Krakowa do Krynicy na szkolenia :) Ładnie tam u Was. Życzę żeby woda nie podeszła bliżej Twojej iskierki!

 

Dziękuję za to, że ładnie i za to żeby nie podeszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zamartwiłam, pogoda do d..., tynki nam słabo schną i pojawia się pleśń :(

Na razie to małe oznaki , miejscami wielkości jak główka od szpilki ale już mnie to martwi.....

Mąż popryskał specjalnym preparatem ale czy to coś da?

Za ok tydzień zaczniemy przepalać bo teraz jeszcze posadzki mokre i mam nadzieje że to zniknie.

Miał ktoś podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orasta......chmmm....no to znalazłem ziomala w Twojej osobie...............co prawda teren na którym mieszkasz to po drugiej stronie miasta....ale i tak własciwe mieszkamy obok siebie....często na rowerku śmigam po Helenie i okolicach...zwłaszcza koło stawow heleńskich bywam często....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm............naszczęście...lub nieszczęście...mam taką prace ...że teraz akurat siedze przed recepcią jakiegoś motelu..w miejscowości o dziwnie brzmiącej nazwie.....Centurion.a jest ci to...Republika Południowej Afryki......dasz wiare?Brzmi może i ładnie...ale o wiele bardziej wolałbym być w domku w Sączu!! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efi26 - co z tynkami????

 

witam, popryskaliśmy preparatem przeciw pleśni i grzybom, od jutra będziemy przepalać w kominku więc mamy nadzieje ze wyschnie. Mamy zamiar zastosować metodę: grzanie-wietrzenie, grzanie - wietrzenie i tak w kółko. Tak na marginesie to co to za anomalia żeby w czerwcu ogrzewać dom :(

Edytowane przez efi26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymacie auto w garażu?

 

Już nie :). Nie ma miejsca

 

 

Zadowoleni jesteście z garażu w bryle domu?

Gdy na zewnatrz hula wiatr, pada deszcz, mróz szczypie w nosy to jestem zadowolona :)

 

i zastanawiam się czy nie zrobić jakiejś wiaty na drewno (obok domu) i na auto a garaż wykorzystać do innych rzeczy.

A to mozna nazwac klasycznym syndromem iskierkowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...