Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gosia888- jesteś pierwszą osobą która powiedziała coś pochlebnego o dolnej łazience. Zestawienie kolorów dobierała moja żona, w związku z tym masz zaproszenie na kawę i likierek

ja uwielbiam wlasnie takie kolorki. A różnica cen rzeczywiscie powalająca. Tylko sie cieszyc ze tak wczesnie zaczeliscie.

 

A co do obejrzenia iskierki to i ja bym sie pisala, ale niestety wszyscy tak daleko mieszkacie.

 

Betina ty chyba najblizej mnie co? Gdzie dokladnie mieszkasz? Aha i ktos tez byl z sokolowa tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... to by była dopiero wyprawa :D :lol:

no, wyprawa daleka :D Ale u betiny krótsza by była :D

 

A z okolic poznania jest ktoś? Bo w najblizszym czasie mozliwe ze tam bedziemy.

 

Mieszkam w w okolicach Łęcznej (30 km od Lublina).

o szkoda myslalam ze moze blizej jestes. Bo wojewodztwo lubelskie juz przed Łukowem się zaczyna.

 

wchodziłam na lubelską grupę budujacą - jest oliwka z hb studio, ale Iskierki nie

z drugiej strony i tak mamy wielkie szczescie ze na fourm tyle osob buduje iskierkę. Na poczatku byłam zainteresowana projektem mad max, wszędzie szukałam osób które go wybudowały. Nigdzie nie mogłam znaleźć. A jak w końcu na jakimś forum znalazłam osoby zainteresowane tym projektem to napisałam do nich a one że zrezygnowały z niego. I ja w końcu za tłumem poszłam i iskierkę wybrałam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poszukuje mozliwości oglądnięcia ISKIERKI na Dolnym Śląsku? Jesli możesz pomóc - napisz proszę.

Pozdrawiam

marek (Wrocław)

[email protected]

Jest jedna ISKIERKA w Bolesławcu.Oglądałam dzięki uprzejmości właścicieli.Kupiłam projekt i zaczynam na wiosnę,też w Bolesławcu.Więc zapraszam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na nogi a pewno są zgrabniutkie i do samej szyji

no pewnie bo my śliczne laski jesteśmy :lol:

 

Orasta a jak juz prawisz takie komplementy to zdradź o ile podniosłeś ściankę kolankową w cm. Tzn o 4 pustaki tak? A ile to cm? Ja zamierza o dwie cegły tj 44cm. I tak się zastanawiam czy będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia888- wychodzi mi ok.125 cm ( 4 pustaki max + wieniec).

 

http://img181.imageshack.us/img181/4420/dsc01784vs3.jpg

 

A to moja córa przy ściance kolankowej.

 

 

Tylko czekać aż odezwie się pluszku, gość wpędził mmnie w taką schizę, że jak Danuśka w Krzyżakach w kółko powtarzam .... boję się... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie!

 

Posiadam już projekt ISKIERKI, od lipca załatwiam wszystkie formalności związane z pozwoleniem na budowę i końca nie widać :oops: Mam nadzieję, że do wiosny dopstanę PnB. Od jakiegoś czasu oglądam i czytam o Waszych ISKIERKACH, co zrbiliście i co zmieniliście i muszę powiedzieć,że bardzo nam to pomogło w zaplanowanych zmianach, które dokonamy w projekcie.

Zmiany, których chcemy dokonać:

likwidacja schodków od sypialni - wyrównanie stropu (czy garaż naprawdę jest taki wysoki po tej zmianie?)

podniesienie ściany kolankowej o jeden pustak (łączna wysokość będzie ok 88cm)

daszek wejściowy wysunięty i na filarach

 

i to by było na tyle ze zmian

 

Ile trzeba bloczków betonowych na ławy? Czy ktoś z Was pamięta?

 

Mam nadzieję,że już niedługo i ja będę mogła się z Wami dzielić swoimi doświadczeniami i oczywiście fotkami :D

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...