Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, przepraszam, że tak mało fotek....no i za ten bałagan :oops: .....kącik w holu u góry naprawdę się sprawdza...polecam :wink: ....

 

Spróbuję przesłać jeszcze kilka zdjęć...staram się, ale mój NET jest kiepski....

 

 

...Pozdrawiam Was Walentynkowo :p Ula.

 

 

ps. czekacie na wiosnę?...ja tak...kupię ziemię, trawkę, położę kostkę, płytki na tarasach, balkonie i garażu....a potem.......................................... witaj jesieni! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytałam wszystkie posty, informacje w nich zawarte b pomogły mi przy wyborze projektu i dokonaniu w nim zmian.my również zamierzamy budować iskierkę.Czekamy na pnb. Jeden z murarzy chce 80 tys za stan surowy zamknięty z dachem i z instalacjami. Co o tym myślicie?

Czy aby na pewno murarze znaja sie na murarce, dekarstwie, elektryce, hydraulice oraz ogrzewaniu?

Bardzo wszechstronni sa to zatem ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam Was po dlugiej przerwie...

 

W poniedzialek zamieszcze kilka fotek z gornej czesci iskierki.

 

Ja takze pomniejszylem nieznacznie pokoje po to by wygospodarowac miejsce na wiekszy holl (by nie bylo takiej sytuacji, jesli znajda sie trzy osoby u gory to bedzie ciezko im sie poruszac) oraz miejsce na dodatkowy pokoj w kotrym bedzie winiarnia :) (beda staly 4 butle 50l z winem oraz w porze zimowej i nie tylko suszarka z praniem) - bebecnie mam dosyc suszenia prania w salonie - denerwuje mnie to - pozdrawiam wszystkich i do pozniedzialku.

 

Lazienke powiekszylem na szerokosci o 60 cm- planuje zrobic tam prysznic z luksferow takie troszke przestrzenny bez zadnego brodzika - wszystko wylozone w kaflach - a nad glowa "deszczownica" ze swiatelkami 12V

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. ten murarz mówił,że sam zagwarantuje fachowców, ale nam też wydaje się to za drogo. Chyba też zdecydujemy się na budowę etapami. Czekamy na odp jeszcze innego murarza, który ma nam podać cene robocizny za poszczególne etapy. To wszystko niestety trwa, ciągle trzeba czekać, a ja jestem b niecierpliwa, już chciałabym zacząć.Czy ktoś z was musiał mieć wzmocnione fundamenty ze względu na szkody górnicze, jeśli tak to ile takie kosztują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. ten murarz mówił,że sam zagwarantuje fachowców, ale nam też wydaje się to za drogo. Chyba też zdecydujemy się na budowę etapami. Czekamy na odp jeszcze innego murarza, który ma nam podać cene robocizny za poszczególne etapy. To wszystko niestety trwa, ciągle trzeba czekać, a ja jestem b niecierpliwa, już chciałabym zacząć.Czy ktoś z was musiał mieć wzmocnione fundamenty ze względu na szkody górnicze, jeśli tak to ile takie kosztują?

 

Wzmocnienie fundamentow ze wzgledu na szkody gornicze moze czasami kosztowac wiecej niz cale fundamenty w innym miejscu.

Jesli masz taka sytuacje to moze sie okazac ze te 80.000 zl wcale nie jest wygorowana kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ula domek mnie również motywują te zdjęcia my juz mamy wytyczone pkt pod fundamenty , bedą schodkowe bo mamy działkę na górce w najwyższym pkt fundament będzie miał 140cm wykonawca mnie namawia na piwnice pod kotłownia ale ja sie trochęboję mąż mysli o wsadzeniu np tam pieca co wy na to podpowiedzcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...