Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Iskierkowiczów.Mam do Was pytanko doczycące klatki schodowej.Czy wchodząc po schodach nie macie wrażenia jakbyście za chwile mieli uderzyć głową w strop? Jaką macie odległość między krawędzią stropu a schodkiem. U mnie to 210cm. Jest to pomiar przy niewykończonych schodach.Bardzo proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Pojadę, zmierzę, odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majako ja nad tymi schodami ostro główkowałam. Wiele słyszałam, że są strome, niewygodne. Zatem wytężyłam umysł, przepatrzyłam podobne projekty do iskierki i zaprojektowałam je na wzór schodów z Marysi też z hb studio.

Z tymże zachowałam mały wiatrołap. spróbuję to wytłumaczyc a zdjęc schodów nie posiadam. Jak niezapomnę to jakies cyknę i postaram się tu je wstawic.

Po prostu tam gdzie w iskierce w wiatrołapie jest zaprojektowana szafa to jej nie mam :( , bo przesunęłam tą ściankę o szerokośc tej szafy. Dzięki temu udało mi się wydłużyc miejsce na schody o jakieś 60 cm. A schody są takie jak w marysi (identycznie się na nie wchodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem na etapie szukania kierownika budowy wraz z adaptacją projektu.

 

Czy kwota 1500 zł za adaptację projektu +1500 zł za kierownika podczas całej budowy to dużo czy nie mam się co zastanawiać ?

 

Osoba ta cieszy się dobra opinią wśród innych osób

 

Dziękuje

 

My swojemu kierownikowi palcimy 2 tys, a za adaptacje płaciliśmy tak jak Ty 1500.

Tak więc myslę ze Twoje ceny sa ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efi26 napisał:

Proszę o radę, mój wykonawca pomalował bloczki fundamentowe dysperbitem ale tylko od zewnątrz, tam gdzie ocieplamy styropianem, przeglądając forym iskierki widze ze prawie wszyscy malują równiez i ściany wewnętrzne. Wykonawca twierdzi ze w środku nie trzeba, co Wy nato?

 

Wykonawca jak sama nazwa mówi wykonuje . Jeśli inwestor chce, żeby bloczki były pomalowane również od wewnatrz to on to powinien zrobić.

Nasze były smarowane z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majako ja nad tymi schodami ostro główkowałam. Wiele słyszałam, że są strome, niewygodne. Zatem wytężyłam umysł, przepatrzyłam podobne projekty do iskierki i zaprojektowałam je na wzór schodów z Marysi też z hb studio.

Z tymże zachowałam mały wiatrołap. spróbuję to wytłumaczyc a zdjęc schodów nie posiadam. Jak niezapomnę to jakies cyknę i postaram się tu je wstawic.

Po prostu tam gdzie w iskierce w wiatrołapie jest zaprojektowana szafa to jej nie mam :( , bo przesunęłam tą ściankę o szerokośc tej szafy. Dzięki temu udało mi się wydłużyc miejsce na schody o jakieś 60 cm. A schody są takie jak w marysi (identycznie się na nie wchodzi)

 

jakbyś dała radę, to byłoby super :-) Ja chciałam jeszcze powiększyć wiatrołap, ale wtedy te schody byłyby okropne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majako, nadal nie posiadam praktycznie zdjęc schodów, mam jedno jedyne i mam nadzieję, że się zorientujesz jak je ''zaprojektowałam''. Mogę tylko rzec, że są na prawdę wygodne, a wyjście na poddaszu jest na wprost łazienki.

Powiem też, że nigdy wcześniej nie wklejałam zdjęc na forum i nie wiem jak mi pójdzie i czy w ogóle pójdzie...

http://lh6.ggpht.com/_VB02wep5eDI/Srf2L19r5RI/AAAAAAAAABc/6wJ8fsLNXCw/s640/P1010163.JPG[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...