Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tomkwas- z tą opuszczoną podłogą to poważnie czy tylko dla rymu ?

No niestety nie tylko dla rymu.

http://forum.muratordom.pl/iskierka-a-h,t114567-360.htm

To jest odnośnik do Iskierki Ani i Henia. I tam się opuściło. Jest zdjęcie i troszkę na temat było gadane.

(rym niezamierzony, ale zdolnym, to samo tak wychodzi 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nowi Iskierkowicze chyba mnie nie lubią :o

Ignoruja moje posty :cry:

Może czują zbyt wielki respekt i boją się odezwać... :wink:

A tam - pluszku do dobra dusza :D . Ilekroć miałam problem to z reguły waliłam jak w dym właśnie do niego. Zawsze pomógł.

I chwała mu za to!

Jeno to człek szczery i bez ogródek wyraża swoje poglądy, co pewnie nie wszystkim pasi.

Pozdrawiam i starszą i młodszą brać iskierkową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkwas- z tą opuszczoną podłogą to poważnie czy tylko dla rymu ?

No niestety nie tylko dla rymu.

http://forum.muratordom.pl/iskierka-a-h,t114567-360.htm

To jest odnośnik do Iskierki Ani i Henia. I tam się opuściło. Jest zdjęcie i troszkę na temat było gadane.

(rym niezamierzony, ale zdolnym, to samo tak wychodzi 8) )

A to ja nie wiedziałam że moja podłoga się "opuściła" Całe szczęście, że to tylko podłoga :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie otwiera mi się zdjęcie z opuszczoną podłogą u Ani, ale z treści postów wnioskuję że wszystko dobrze się skończyło i to jest najważniejsze. W mojej Iskrze też tu i tam powstały kilkumilimetrowe przerwy w silikonie na styku posadzek i ścian, ale to chyba styropian troszkę wymiękł. W końcu płyta wylewki, na to jakaś podłoga i meble to wszystko trochę waży i przydusiło bidulę. Budowałem szybko ( 14 miesięcy od pierwszego grzebnięcia w ziemi do wejścia do zupełnie wykończonej Iskry). Dom osiada i musi się coś dziać byle nie za dużo, takie jest odwieczne prawo natury :D . Pamiętam że strasznie przeżywałem te rzeczy, traktowałem je jak jakąś osobistą klęskę. Pierwsza zima i pierwsze drobniutkie ryski na łączeniu sufitu i ścian zewnętrznych- totalna deprecha :cry: potem awaria zaworu zwrotnego w studni- Boże czemu mnie tak ciężko doświadczasz i myśli samobójcze, następnie ten sylikon przy posadzce- odkręciłem gaz nie zapukał nikt na czas :D :lol: teraz po dwóch sezonach grzewczych kabel w ścianie łaczący regulator pokojowy z kotłem :evil: ale tu akurat zachowałem spokój. Trzeba życiem się cieszyć, mieszakać, cieszyć się dziećmi nie zawracać sobie głowy duperelami w postaci rysek srysek. Zapomniałbym, roszenie okien dachowych i wsteczny ciąg w kilku kanałach wentylacyjnych też mnie nieźle zdołował :lol: :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi Iskierkowicze chyba mnie nie lubią :o

Ignoruja moje posty :cry:

Może czują zbyt wielki respekt i boją się odezwać... :wink:

 

Hmmm... no może i coś w tym jest :lol:

 

Ja w każdym razie czytam i podziwiam. Nam jeszcze trochę do końca zostało...

 

Orasta - zaintrygowałeś mnie ta jedną rynną... a raczej chyba rurą spustową... sprawdzisz jaki masz przekrój rynien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak Wy na mnie działacie..., nie jestem w stanie się oprzeć

 

http://img338.imageshack.us/img338/4994/dsc03043k.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/2463/dsc03045y.jpg

 

Trudno dobrze sfotografować mały wiatrołap, mając tak cieniutki sprzęt :oops: ( mam na myśli aparat oczywiście) :) :D :lol: .

 

Na stronie 3 tego tematu gosia888 prowadzi szybki kurs wklejania fotek, mnie nauczyła. Ciekaw jestem co słychać u gosi888, miał ktoś z nią jakiś kontakt ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...