Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Orasta - Nieważne czy sprzęt cienuiutki, czy nie ....... zdjęcia robi. Dziękuję.

Dużych szaleństw w takim wiatrołapie nie będzie. Wskazany minimalizm.

 

Ciekaw jestem co słychać u gosi888, miał ktoś z nią jakiś kontakt ostatnio ?

Ja wiem, ja wiem ..... co prawda niewiele ...... ale ..... gosia już nie buduje iskierki. Jej domek ma nowych inwestorów, byli u nas na "wizji lokalnej", przy okazji pozdrawiam.

A gosia obiecała , że czasem sie odezwie. ..... Odezwie się, może się odezwie, a może jednak się odezwie ........???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Udało się :-). Jak obiecałam wstawiam fotkę z małą zmianą w naszej Iskierce. To jest widok oczywiście z salonu. Mam nadzieję, że jak ta ścianka będzie już skończona i dojdą światełka to będzie fajnie wyglądało. Dolną łazienkę troszkę wydłużyliśmy a drzwi przenieśliśmy naprzeciwko schodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest mój, ale mężowi też się spodobał :D . Co prawda jest to ściana nośna i murarze mówili, że się nie da, ale po rozmowach z kierownikiem budowy jakoś się dało. A to wydłużenie łazienki to ściągnęłam Aniu od Ciebie :-). Tylko właśnie to przejście do kuchni wydawało mi się takie klaustrofobiczne, no i myślałam co z tym zrobic i wymyśliłam. Obiecuję, że kiedyś wkleję zdjęcia z efektem końcowym ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

ja nawet nie sądziłam że ktoś mnie jeszcze tutaj pamięta.

 

Ja pisałam dlaczego nie budujemy. Budowę mieliśmy w końcu rozpocząć na wiosnę zeszłego roku, ale w tym czasie moja babcia zmarła. A że ona bardzo sympatyczny miała domek - 12 letni o projekcie podobnym do iskierki z tą różnicą że bez garażu i piwnica była spora aha no i łazienka tylko na dole to stwierdziliśmy że zamiast brać się za budowę to wyremontujemy ten dom i będzie wszystko szybciej i taniej. I takim sposobem od 16 miesięcy mieszkamy już na swoim. A działkę sprzedaliśmy z miesiąc temu i ludzie co od nas kupili mają też od nas projekt i pozwolenie na budowę i mają się budować na wiosnę bo już wszystkie papiery przepisane na nich. Powiem wam że to będzie dziwne uczucie oglądać jak rośnie domek ten co miał być nasz. Bo to jakieś 400 metrów od domu gdzie teraz mieszkam, więc efekty będę oglądać na bieżąco.

 

Z grubszych rzeczy odnośnie tego domu to wymienialismy dach i ocieplenie bo było tragicznie zrobione. Mieliśmy dylemat czy papę kłaść czy folię i zdecydowaliśmy się na papę i już widze że to była dobra decyzja tak cichutko jest że szok. Ale w lato niestety dalej jest sporo cieplej na górze niż na dole. W wolnej chwili powklejam wam zdjęcia. A może już wklejałam? Nie pamiętam. Remontowaliśmy schody nowe, jedyne czego nie zrobiliśmy a powinniśmy to tynki wewnątrz. No i sprawdziła się niestety u nas zasada że jak się od razu czegoś nie zrobi to już się tego nie zrobi. Płytki i taras mieliśmy zmieniać ale majster nie mógł czekaliśmy do kolejnej wiosny znowu coś wypadło no i tak wyszło. Ale oczywiście znowu sobie obiecuję że w przyszłą wiosnę się zabieramy haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsteczny ciąg w kilku kanałach wentylacyjnych też mnie nieźle zdołował :lol: :lol: .

 

Zdaje się, że ja mam ten problem. Wentylacja zaciąga mi zapachy z zewnątrz, zwłaszcza w gaederobie czuję dym z komina. Z czego to może wynikać? Za niski komin?

Co zrobiłeś z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsteczny ciąg w kilku kanałach wentylacyjnych też mnie nieźle zdołował :lol: :lol: .

 

Zdaje się, że ja mam ten problem. Wentylacja zaciąga mi zapachy z zawnątrz" zapachy, zwłaszcza w gaederobie czuję dym z komina. Z czego to może wynikać? Za niski komin?

Co zrobiłeś z tym fantem?

 

ej, no nie straszcie, a wentylatory wyciągowe nie pomogą? Orasta - jak to było u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...