Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja to mam tak, że po 3 latach ( prawie) mieszkania, raz mnie Iskierka wkurza , a raz jestem przeszczęśliwy , że własnie ona. Na początku miała być parterówka, ale przypadkowo natrafiłem na Iskierkę i coś mnie w niej ujęło. Fakt.... nie jest to dom dla gości z listy 100 najbogatszych polaków, ale ma swój charakter. Jest miłą przytulną chałupiną ,całkiem pojemną i niedrogą w utrzymaniu. Z tą wiedzą...... to teraz ograniczyłbym ilość okien dachowych do minimum i starałbym się wygospodarować miejsce na dodatkowy pokoik z powodów jakie opisuje betina71( Jezu, ale to rozsądna dziewczyna jest).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To już chyba ostatni "pomysł" a może rozpaczliwe szukanie pomysłu na powiększenie kuchni i upchanie toalety.

Choć toaleta w wiatrołapie nie jest najlepszem rozwiązaniem, to gdzieś ją muszę ulokować. Napiszcie co można poprawić bo muszę kończyć adaptację i uzyskać PnB do kwietnia. Liczę na Was...

 

http://img229.imageshack.us/img229/4420/iskra2.jpg

 

my mamy tak zrobione wc jak Ty sobie tutaj wymyśliłeś;) z tym, że wc naprzeciw drzwi i uważam, że był to rewelacyjny pomysł a kuchnię mamy z ta wnęką, a we wnęce wyspę lub może być stół z krzesłami;)

a pod schodami będziemy mieć małą spiżarnię

Pomyśl nad poszerzeniem domu od strony kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieta śliczne wnętrza, ciekawa jestem efektu końcowego, czekam na dalsze fotki. Mam pytanie odnośnie kuchni, czy szafki górne są lakierowane? bo jestem w rozterce, chcę kuchnie całą białą w lakierze ale... opinie sa podzielone, niby wszystkie odciski na nich widać - niby trudne w utrzymaniu. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieta śliczne wnętrza, ciekawa jestem efektu końcowego, czekam na dalsze fotki. Mam pytanie odnośnie kuchni, czy szafki górne są lakierowane? bo jestem w rozterce, chcę kuchnie całą białą w lakierze ale... opinie sa podzielone, niby wszystkie odciski na nich widać - niby trudne w utrzymaniu. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

 

na górze mamy lakierowane białe a na dole wenge i porównując te dwa uważam, że w użytkowaniu wolałabym całe białe. Owszem paluchy widać na tych białych ale je czyszcze raz w tygodniu, a te wenge to masakra - max raz na dwa dni je czyszcze i za każdym razem mam ich dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieta dziękuję za ekspresową odpowiedź. :D

Tak mi się podoba biała kuchnia w lakierze że chyba się skuszę ...

Czy pamiętasz o ile lakier był droższy od zwykłych frontów? acha i czy skrzynie /boki/ też masz w lakierze czy to zwykła biała płyta?

Napisz jeszcze proszę jaką masz wannę i glazurę w łazienkach, zlew w kuchni.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieta dziękuję za ekspresową odpowiedź. :D

Tak mi się podoba biała kuchnia w lakierze że chyba się skuszę ...

Czy pamiętasz o ile lakier był droższy od zwykłych frontów? acha i czy skrzynie /boki/ też masz w lakierze czy to zwykła biała płyta?

Napisz jeszcze proszę jaką masz wannę i glazurę w łazienkach, zlew w kuchni.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

nie wiem o ile lakier był droższy, bo nam Pan wyliczał za calośc mebli;)

- skrzynie/boki mam wenge, mat

Wannę mamy 150x150 chyba Sanplast. Glazura to Deante. Zlew w kuchni na P..jak sobie przypomnę, to Ci napiszę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieta- aż boję się efektu końcowego :wink: PIĘKNIE.

Z tymi meblami w kuchni to popieram w 100 % . Kolor wenge to masakra ( wszystko widac) Teraz tez zdecydowanie wybrałabym jasne :-? :-? :-?

Wklejaj fotki, bo ciekawie się zapowiada.

 

w sumie w łazience na górze doszły tylko dwa dodatki i nic więcej;)

W kuchni w sumie podobnie i to wsyztsko mam w głowie poukładane ale niestety kaska;)

dzięki

Ja też wybrałabym jasne meble;) chciałam brąz ale nie było więc padło na te paksudne wenge;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkamy od lipca w Iskierce i od pewnego czasu myślę co bym jeszcze zmieniła. Otóż pralkę mamy w kotłowni, piec mamy na ekogroszek - pomysł świetny ale wolałabym, żeby garaż był pomniejszony o pomieszczenie w któym zrobiłabym pralnię. Jakby sie dało zrobiłabym drzwi do pralni pod schodami.

Powiększyłabym dom od strony kuchni, zmniejszyłabym łazienkę dolną (tak jak mam), a za nią zrobiłabym spiżarnię. NA górze powiększyłabym łazienkę i jestem ciekawa czy dałoby się zamienić garderobę na łazienkę. Wtedy wejście osobne miałaby garderoba i łazienka.

 

uważam, że bardzo dobrze zrobiliśmy że mamy kącik komputerowy kosztem wnęki w jednym pokoju;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...