Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Wybraliśmy z żoną projekt Iskierka. Niestety jeszcze nie zakupiliśmy projektu :( (już tuż tuż), chielibyśmy jednak uzyskać warunki zabudowy( dopodziału działki). Stąd moje pytanie: jaka jest wysokość kalenicy w ISKIERCE?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

pozdrawiam

 

7.52 Panie kolego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiedzcie proszę jakie tynki macie w swoich iskierkach?

wczoraj dostałam propozycję: 23 zł za 1 m2 tynku maszynowego rozbocizna + materiał /cementowe i wapienne w tej samej cenie/

Czy na tynki wapienne nakładaliście jeszcze gładź?

ile płaciliście za 1 m2

 

ile wyszło Wam metrów? dodam że nasza Iskra jest poszerzona o 1 m od strony garażu, ściana kolankowa zgodna z projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki cementowo wapienne, zacierane piaskiem kwarcowym. Jak mi układali to się chciałem posikać z radości że takie ładne. I równe. Jak przyszli malarze to mi pokazali jak daleko moim tynkom do równości. Przy pierwszym remoncie planujemy zaciągnąć gładzie.:(

Metrów to chyba 500. Z malutkim okładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Zdecydowaliśmy się na tynki maszynowe cementowo-wapienne i na to delikatnie gładź /mam nadzieje ze wyjdzie delikatnie :wink: /

Ile płaciliście za położenie gładzi, szlifowanie i malowanie? moja kolezanka zapłaciła za 1 m2 - 20 zł . Wydaje mi sie okropnie duzo! co Wy na to? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ocieplenia to ja dałem 2 x 10 cm styropianu ,mocowane na klej do betonowych skosów poddasza ,wylewka ma około 7 cm grubości,na to wszystko poszła siatka która została zaciągnięta klejem. A jak to będzie trzymało ciepło to się przekonam dopiero jak zamieszkam :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wybraliśmy z żoną projekt Iskierka. Niestety jeszcze nie zakupiliśmy projektu :( (już tuż tuż), chielibyśmy jednak uzyskać warunki zabudowy( dopodziału działki). Stąd moje pytanie: jaka jest wysokość kalenicy w ISKIERCE?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

pozdrawiam

 

http://www.hbstudio.pl - wszystkie informacje na temat iskierki kalenica 8,1m

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...