Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Eh... też bym tak chciała...

Nie piernicz. U Ciebie to już bliżej niż dalej ... Jeszce chwileczka i będziem do Grudziądza na wino latać.

Sorki, pod Grudziądz.

 

Już czekam... widzę, że sentyment do wina mamy podobny :-) Cabernet is my favourite :D

Hy hy, no to pospiesz się z tą budową ... :)

 

Hmmm... pasowałoby jeszcze o betinę zahaczyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ładnie. Chciałam zobaczyc postępy na budowach a tu proszę, wino było, spotkanie się nie odbyło :wink:

A tak przy okazji tomkwas może pochwal się swoim tarasikiem, szukam inspiracji :wink:

Żebyś mnie nawet batem biła, to Ci nic nie pokażę.

Nie mam co pokazać. Niestety taras jest chwilowo naszą porażką i dumamy jakby go tu reanimować. Wygląda źle, jest wielki jak postument pod pomnik a miejsca na nim mało. Za sypaliśmy pierwszy schodek ziemią, ale nadal nie wygląda to za specjalnie .....

Zdjęcia jakieś są w dzienniku i w albumie chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Chciałam zobaczyc postępy na budowach a tu proszę, wino było, spotkanie się nie odbyło :wink:

A tak przy okazji tomkwas może pochwal się swoim tarasikiem, szukam inspiracji :wink:

Żebyś mnie nawet batem biła, to Ci nic nie pokażę.

Nie mam co pokazać. Niestety taras jest chwilowo naszą porażką i dumamy jakby go tu reanimować. Wygląda źle, jest wielki jak postument pod pomnik a miejsca na nim mało. Za sypaliśmy pierwszy schodek ziemią, ale nadal nie wygląda to za specjalnie .....

Zdjęcia jakieś są w dzienniku i w albumie chyba ...

To w takim razie zaglądam do dziennika :wink:

Tak po cichaczu myślałam , że jest już gotowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś jeszcze ile wyniósł przybliżony koszt ogrzewania podłogowego w iskierce ?chodzi mi głównie bez salonu.Jesteście zadowoleni z tego rozwiązania?Czy ktoś ma jakieś sugestie?

Kurde ....... dawno to było........ co do kosztu nie pomogę, bo rozliczaliśmy się z całości instalacji grzewczej ......... a co do zadowolenia ....... Tak jestem zadowolona, baaardzo......... zwłaszcza, że instalacja jest tak zrobiona ,iż można niezależnie odcinać te pomieszczenia, w których nie chcesz, żeby pogłogówka w danym momencie grzała.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistelko też jestem ciekawa ogrzewania podłogowego. Zastanawiamy się jeszcze nad płaszczem wodnym z kominka, czy to się w iskierce opłaca? Jeszcze nie wiem jakie będziemy mieli ogrzewanie ale jeśli będzie gazowe to chyba zrobimy płaszcz wodny.

 

 

Jeżeli posiadasz dostęp do gazu, to uważam ,że nie ma się co zastanawiać. Sam testuję ogrzewanie gazowe + kominek z p.w. trzeci sezon grzewczy. Koszt gazu tej zimy tj. 01.11.2009 - 29.11.2010 to niecałe 1600 pln do tego ok. 2, 5 m3 drewna bukowego. gaz do c.o. i c.w.u. , gotowanie na prądzie. Zima raczej ciężka była, w iskrze ok. 21 st. na okrągło. Uważam że jest dobrze :lol: , no chyba że dziadzia Putin co wymysli. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koszt gazu tej zimy tj. 01.11.2009 - 29.11.2010 to niecałe 1600 pln....."

 

Czy jako stały Wasz czytelnik mógłbym prosić o doprecyzowanie okresu, który ostatecznie pochłonął te 1600 PLN ?

A dodatkowo zapytam, ile kosztuje dzierżawa? zbiornika na gaz? No bo jesli te koszty są, to również nalezy je jakoś uwzględniać.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...