Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy :) nie wiem jak inni ale my już nie mamy przeciągów :wink:

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-03/83d5bf75.jpg

 

Fajnie mieć już okna, drzwi....no i bramę garażową :p

Nie żebym się przypieprzyć chciał, ale brakuje mi w waszym domku tego dodatkowego daszka nad wejściem. On stanowi o tym, że Iskierka (jak się oko nieco przymknie) przestaje wyglądać stodołowato.

:Ale to tylko tak luźno rzucona uwaga. Każdemu sie może podobać coś innego. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomkwas, właśnie wyszukuję kuchnie w iskierkach i znalazłam Twoją i jeszcze jedną, która mi się podoba. Jeszcze przeczytałam że w dolnej łazience ledwo mieści się kabina prysznicowa, a mi bardzo zależy żeby mieć prysznic na dole w łazience, jakoś muszę go tam upchnąć!!! A co do górnej łazienki, to hydraulicy odradzają nam wannę pod oknem, bo mówią że będzie okno zaparowane i przy wychodzeniu z wanny będziemy walić głową w skos. Zastanawiam się jak inaczej pomieścić u góry wannę, zlew i kibelek. Dzisiejszą noc spędzę na szukaniu inspiracji iskierkowych :)

Tomkwas znalazła u Ciebie fajną łazienkę górną ;)

Edytowane przez mng82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kabinę prysznicowa w dolnej łazience, to w zasadzie nie ma problemu. Wystarczy przenieść drzwi na ścianę vis a vis schodów.

Oryginalne podejście do tematu zaprezentował natomiast pluszku. Poszukaj jakiegoś jego posta parę stron wcześniej w tym wątku. Pod spodem powinien być link do albumu ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam prośbę czy mógłby mi ktoś napisać ile zużył pustaków ceramicznych na całą iskierke ( ściany nośne i działowe ). Jeśli jest to możliwe to proszę podajcie ile danych pustaków weszło na 1m2 muru ponieważ są różnej wielkości pustaków. A jesli ktoś budował z innego materiału to proszę podać wymiary poszczególnych pustaków ( nośne i działowe ) i jaka ilosc weszłą na cały dom to ja sobie przelicze ile wchodzi na 1m2 i przelicze na pustaki ceramiczne. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich iskierkowiczów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się przypieprzyć chciał, ale brakuje mi w waszym domku tego dodatkowego daszka nad wejściem. On stanowi o tym, że Iskierka (jak się oko nieco przymknie) przestaje wyglądać stodołowato.

:Ale to tylko tak luźno rzucona uwaga. Każdemu sie może podobać coś innego. :yes:

 

Chodzi pewnie o to, że Iskierka bez jaskółki na dachu wyglada trochę jak stodoła. Ale tak jak pisze tomkwas - chcesz masz, nie chcesz nie masz,. Co kto lubi.

 

No chyba najważniejsze , że nam się podoba :) kwestia gusty, tak chcieliśmy tak zrobiliśmy :)

Przy podniesionej ściance kolankowej, Jaskółka nie nie wchodziła w gre....

 

A co do kuchni nasza będzie wyglądała tak.

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/d1770f75.jpg

 

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/990d2e5b.jpg

Edytowane przez cineck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, mam pytanie ile Wam poszło cegły ceramicznej na całość Iskierki ( ściany nośne i działowe ). WIdzę Cineck ze Tu budowałes z porothermu 25 sciany nośne a działowe 11,5( piszę tutaj bo Cineck w komentarzach swojego dzieninka mi nie odpowiedziałes ). A moze ktos inny jest w stanie mi pomóc. Na dniach będę zamawiał cegłe i bardzo pomogłaby mi Wasza informacja. Pozdrawiam wszystkich iskierkowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, mam pytanie ile Wam poszło cegły ceramicznej na całość Iskierki ( ściany nośne i działowe ). WIdzę Cineck ze Tu budowałes z porothermu 25 sciany nośne a działowe 11,5( piszę tutaj bo Cineck w komentarzach swojego dzieninka mi nie odpowiedziałes ). A moze ktos inny jest w stanie mi pomóc. Na dniach będę zamawiał cegłe i bardzo pomogłaby mi Wasza informacja. Pozdrawiam wszystkich iskierkowiczów.

heheh no nie odpisałem , bo się nie mogę doliczyć.... gdzieś w tym wątku był poruszany ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba najważniejsze , że nam się podoba :)

Jak najbardziej się z Tobą zgodzę

 

Przy podniesionej ściance kolankowej, Jaskółka nie nie wchodziła w gre....

Absolutnie się z Tobą nie zgodzę. Mam jaskółkę orzy podniesionej ściance kolankowej. Trzeba tylko było wypuścić nieco dach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy.

Planuje budowe iskierki w tym roku jak sie wszystko uda. I mam pytanie czy ktos może podac wymiary garażu szerokośc i długość - oczywiści bez poszerzania taka jak w projekcie?

Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich Iskierkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...