Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A oto co nam wyszło,stan surowy otwarto-zamknięty :-).Teraz trwają prace przy zadaszeniu tarasu,jak będzie gotowy to dodam jakąś małą fotkę.

Pozdrawiamy!

Ps.Okna są w kolorze orzech

http://img143.imageshack.us/img143/3808/p1110479.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img225.imageshack.us/img225/6338/p1110481.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez J&R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betinka nie wiem czy wyraziłam sie jasno ale chodzi mi o ocieplenie budynku z zewnątrz + położenie struktury. strona zewnętrzna na gotowo.

Wyraziłaś się jasno tylko mnie ciemnota rzuciła się na głowę:cool:

Po zweryfikowaniu wszelkich notatek jakie posiadam, wszelkich karteczek, kwitków, bazgrołek wychodzi, że:

- metrów było 216

- cena za m2 ocieplenia ( styropian 16cm) + struktura z kolorem = 28zł

Za pomyłkę barzo przepraszam.b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłaś się jasno tylko mnie ciemnota rzuciła się na głowę:cool:

Po zweryfikowaniu wszelkich notatek jakie posiadam, wszelkich karteczek, kwitków, bazgrołek wychodzi, że:

- metrów było 216

- cena za m2 ocieplenia ( styropian 16cm) + struktura z kolorem = 28zł

Za pomyłkę barzo przepraszam.b.

 

Betinka jesteś kochana!!

 

Stwierdzam, że miałaś dobrą cenę, nasz za 42 zł chce robić, a przed chwilą koleżanka mnie oświeciła że u niej robi za 40 zł - ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, mam pytanie ile Wam poszło cegły ceramicznej na całość Iskierki ( ściany nośne i działowe ). WIdzę Cineck ze Tu budowałes z porothermu 25 sciany nośne a działowe 11,5( piszę tutaj bo Cineck w komentarzach swojego dzieninka mi nie odpowiedziałes ). A moze ktos inny jest w stanie mi pomóc. Na dniach będę zamawiał cegłe i bardzo pomogłaby mi Wasza informacja. Pozdrawiam wszystkich iskierkowiczów.

 

A więc tak:

Bloczka betonowego poszło ok. 800 szt.

Porotherm 25. - 1940

Porotherm 11,5 - 768 szt

Cegła budowlana - 500 szt.

 

Oczywiście są to ilości przybliżone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi dwie rolki wełny po ociepleniu poddasza, leży bidula na strychu już 3 lata. Ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że może by ją wykorzystać do ocieplenia szczytów dachu. Wpakować między krokwie chociaż 10 cm wełny. Mówiąc ściśle, marzy mi się szczytowanie na strychu. Czy ktoś z Iskrowników szczytował na strychu i czy coś to daje ? Tak na marginesie, strasznie mi to nowe forum nie leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie Betka to ja zawsze mogę liczyć, od razu się lepiej poczułem. Nie pisałem, bo jak wspomniałem, to nowe forum mi nie leży. Nie mogę się w nim połapać, nie wiem nawet jak się dodaje do postów te roześmiane mordki. Trochę techinki i się kurna gubię, albom taki tępy jest.... .

majako- nie pamiętam ile wełny zużyłem, ale jak trzeba to grzebnę w fakturach. Ocieplenie skosów i stropu własnymi siłami polecam, robota nie taka trudna, a robiąc samemu mamy gwarancję dokładności wykonania. Troszkę oczywiści przy tym pokaszlecie i podrapiecie się, ale jest to do zniesienie, a i pieniążków trochę w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... żebys ty wiedział jaka ja bywam tępa ........ ale dobrzy ludzie , a jeszcze ich tu troche zostało, pomagają nieco się podostrzyć.......:D

Mały schemacik do emotikonów:

1.Wejdź w swój profil

2. Moje ustawienia

3.Zaawansowane ustawienia

4.Pozostałe opcje

5. Zaawansowana edytor

5. Odhacz edycja w trybie WYSIWYG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...