Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do: Dom Gosi i Wojtka


Recommended Posts

Nie wspomnę też o drugim sąsiedzie, który hoduje nutrie na pyszną wędzoną kiełbaskę, którą mieliśmy okazję jeść niedawno po zakupie domu.

:o :o :o

 

 

KIEŁBASA Z NUTRI ?????????????????? FUJ !!!!!!!!! to takie ładne zwierzątko....

 

A domek ładny :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEŁBASA Z NUTRI ?????????????????? FUJ !!!!!!!!! to takie ładne zwierzątko....

 

A domek ładny :):)

 

Kocham zwierzątka i miałem w swoim życiu już kilkanaście różnych gryzoni ale lubię też dobre jedzonko, a że akurat trafiło na sąsiada z nutriami to musiałem spróbować.

 

Osobiście wolę świnki i zające ale z tych drugich kiełabsy jeszcze nie jadłem :)

 

Dziękuję za komentarze i obiecuję częstą aktualizację galerii oraz dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadłem kiełbaskę z nutrii. Było to wprawdzie dawno temu, ale pamiętam, że była smaczna. Wegetarianie nie miejcie żalu, to była naprawdę smaczna kiełbasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny dom, a okolic zazdroszcze.., bo wy macie gorki.., a ja ni mam... :cry:

Jaki szeroki macie ten komin z cegly i jaki planujecie tam kominek?

Jak ladnie posprzatnae w domku.., chyba naszych pracownikow tez pognam do sprzatania jak skoncza robote... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny dom, a okolic zazdroszcze.., bo wy macie gorki.., a ja ni mam... :cry:

Jaki szeroki macie ten komin z cegly i jaki planujecie tam kominek?

Jak ladnie posprzatnae w domku.., chyba naszych pracownikow tez pognam do sprzatania jak skoncza robote... :wink:

 

Poniżej są zdjęcia również z wymiarami kominka (rys tech):

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1191055

 

Jeśli chodzi o wkład w projekcie pierwotnie był FONDIS Stella 2 (narożny) ale ze względów cenowych zdecydowaliśmy się również na narożny kominek firmy Spartherm Varia 2.

 

Nie wiem tak na prawdę jak mam umieszczać zdjęcia domku i wnętrza, czy w galerii czy również w postach lub tam zamieszczać tylko odnośniki do galerii?

 

A co do posprzątania to owszem, było posprzątane ale jak widać na pozostałych zdjęciach podczas pobytu ekip budowlanych nie do końca jest tak pięknie :lol: Choć zawsze każda sprząta po sobie należycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...