Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

płyta konstrukcyjno - izolacyjna na kominek ???


AndrzejZdzis

Recommended Posts

wełnę z alufolią już mam, chodzi mi o wykończenie płytą konstrukcyjno - izolacyjna w taki sposób aby położyć napłytę kartonowo gipsową i pomalować ja na odpowiedni kolor (już bez wykorzytywania jakiś kamieni do obudowy kominka). poprostu obudowę kominka stanowiła by płyta konstrukcyjno - izolacyjna.

 

można to tak zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wełnę z alufolią już mam, chodzi mi o wykończenie płytą konstrukcyjno - izolacyjna w taki sposób aby położyć napłytę kartonowo gipsową i pomalować ja na odpowiedni kolor (już bez wykorzytywania jakiś kamieni do obudowy kominka). poprostu obudowę kominka stanowiła by płyta konstrukcyjno - izolacyjna.

 

można to tak zrobić ?

 

 

Ale to chyba chodzi Ci o strukture tynku :roll: Na płyte g-k można nałożyc tynk o strukturze i kolorze takiej jaka Ci sie podoba.

 

:wink:

jeden zForumowiczów Piskosch ma taki ładny kominek zobacz Mam nadzieję,że włascievciel komina się nie obrazi,że wklejam jego zdjęcie :roll:

 

 

http://foto.rogucki.com/piskosch/budowa/kominek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o taki rodzaj wykończenia mi chodzi. co prawda szukam czegoś gładkiego ale o sposób bez użycia kamienia :)

 

 

zobacz też to:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=40057

 

jest tam wiele ładnych projektów zrealizowanych przez Forumowiczów i nie tylko :wink:

 

 

Nie ukrywam,że my też nie chcemy kominka z obudowy kamiennej, Tez bedzie tylko tynk w kolorze i szeroka rama z "kwasówki".

 

Zobaczymy jak to wyjdzie, narazie to tylko plany, może za miesiac juz będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...