Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperator "tymi ręcami" robiony


adam_mk

Recommended Posts

O program doboru proś bezpośrednio Klingenburga.

RecAir ma na stronie: http://www.recair.com.pl/pl/recuperator_models.php

 

Klingenburg sprzedaje detalistom. Nawet po 1 szt. Tutaj zakupy zbiorowe nie są potrzebne.

RecAir tylko poprzez tą stronę: http://www.airfort.eu/

 

Zakup zbiorowy tylko w przypadku EBM'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To może spróbujemy stworzyć kolejną grupę zakupową na wnetyle?

Z tego co widzę zainteresowanie wykazali:

 

marcelix

piotras82

tramak

 

Jeszcze dwie osoby i już jakaś zniżka by była. O ile dobrze pamietam pierwszy próg jest od 10 wentylatorów. Jakby co mogę przypilnować samą listę, ale niestety nie jestem w stanie dokonać zakupu a przez to też nie chciałbym wydzwaniać i niepotrzebnie mieszać. Niestety nie prowadzę działalności a z tego co wyczytałem gdzieś wcześniej centrala EBM'a nie sprzedaje osobom fizycznym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną lista na wentylatory wygląda następująco:

 

marcelix

piotras82

tramak

karolek75

Co do konkretnych modeli to na ich wybór mamy jeszcze chwilkę. Ja też jeszcze to muszę przeliczyć i przemyśleć. Jak uzbieramy 5 osób i to raczej pewnych, potwierdzających chęć zakupu, to wtedy trzeba będzie się bardziej dokładnie określić, aby jakoś rozpocząć rozmowy.

 

Ciągle szukamy chętnego posiadającego działalność, aby poprowadził część negocjacyjno-zakupową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednich stronach tego wątku ktoś ogłaszał się, że może pośredniczyć w zakupach EBMów ,czy nikt nie przypomina sobie tej sprawy (stron jest dość dużo) ?

 

Hej tramak,

 

to był pioos. Oferował swoja pomoc w 2013 i w 2014. Później chyba ktoś pisał, że na priva nie odpowiedział, ale można by spróbować. Widziałem jednak również w tym wątku wpis negatywny, o tym, ze na 4 kupione wentylatory od pioosa ta jedna osoba miała 3 uszkodzone i chyba pieniądze wtopione. Niestety nie kojarzę aby się pojawił na ten temat jakikolwiek komentarz pioosa. Fakt faktem moglem go przeoczyć i jeżeli tak jest to dajcie mi znać - zmienię tego posta (o ile będzie to zasadne). Tak czy inaczej sam nie wiem co o tym myśleć. Może to był tylko "wypadek przy pracy". Zapytać i tak nie zaszkodzi, zawsze to da nam jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 120-150 m3 wydaje mi się, że będzie za mocny ten wentylek - 190. Ja zamówiłem bezpośrednio w papscie K3G 175 RC 05-03, 1576zł z wysyłką do mnie. Jest mocny. Przy 100 Pa i 120 m3 powinien pobierać 9W i może też zrobić niezły huragan jak się go podkręci:) Miesiąc temu mieli je na stanie po 149Euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 120-150 m3 wydaje mi się, że będzie za mocny ten wentylek - 190. Ja zamówiłem bezpośrednio w papscie K3G 175 RC 05-03, 1576zł z wysyłką do mnie. Jest mocny. Przy 100 Pa i 120 m3 powinien pobierać 9W i może też zrobić niezły huragan jak się go podkręci:) Miesiąc temu mieli je na stanie po 149Euro

 

149€ czy 1576PLN ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1576 z przesyłką za dwie szt. Cena 149,5E netto za 1 szt

Mam specyfikację na swoim mailu. Na stronie papsta nie mogłem znaleźć.

 

Panowie. Czy wentylatory powinny być przed wymiennikiem i pchać na niego czy ssać? Jest 2 szkoły. Adam_mk przed wymiennikiem a inni za.

Podpowiedzcie:). Odnośnie bypasa to wystarczy tylko jeden na nawiewie, czy puścić 2 nawiew i wywiew? W takim przypadki nie trzeba regulować wentylatorów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...