Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperator "tymi ręcami" robiony


adam_mk

Recommended Posts

woykr

 

Na wymienniki obowiązuje upust za ilość ale jednego typu wymiennika i to w dodatku musi być ta sama szerokość.

Z oficjalnej listy wszyscy biorą gs45/450.

 

Jeżeli mamy komplet proponuję zamykać. Proszę wszystkich o potwierdzenie.

Jutro skontaktuję sie z Panem Piotrem z Klingenburga w sprawie platności i przekażę ustalenia na forum.

 

Pozdrawiam Michal

 

witam panie Michale Dlatego na początku zapytałem ponieważ byłem w poprzedniie liscie i sam osobiście dzowniłem do klingenburga wtedy dostałem informacje że zniżka może być na inny rodzaj wymiennika dlatego się dołaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam chęć na Gs 45/450 trochę sie wacham ze względu na kurs waluty.

Kiedy zamykacie listę na wymienniki??

 

Ustaliliśmy termin na koniec kwietnia.

 

Zgodnie z warunkami sprzedaży jakie otrzymalem obowiązuje przedpłata 100%.

kurs EUR/PLN zgodnie z tabelą A kursów śr. NBP

z dn. dokonania przedpłaty. (przypominam iż wszystkie podawane ceny byly netto)

 

wszystko bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam panie Michale Dlatego na początku zapytałem ponieważ byłem w poprzedniie liscie i sam osobiście dzowniłem do klingenburga wtedy dostałem informacje że zniżka może być na inny rodzaj wymiennika dlatego się dołaczyłem

 

OK poruszę ten temat jutro podczas rozmowy.

 

 

uważam że przy takim zamówieniu nie będą się wygłupiać i na te dwa inne wymienniki dadzą taki sam rabat, jak nie to zadzwonie do jakiegoś kierownika i na pewno przejdzie pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swój udział w grupie wymiennikowej i wentylatorów.

 

Natomiast mam pewną sugestie do uczestników i organizatora grupy wymiennikowej.

 

Może warto by się zwrócić do Klingenburga z pytaniem czy zgodziliby się na rozesłanie wymienników bezpośrednio do każdego uczestnika grupy. Przecież każdy rekuperator ma swoje opakowanie a dla nich to tylko taka różnica że na każdym z nich muszą napisać inny adres. Gdy będą wysyłać wymienniki w jedno miejsce to i tak je muszą spakować w jakieś zbiorcze opakowanie (paleta) .

Jeżeli nawet pojawią się większe koszty wysyłki to i tak nie powinny one być większe niż 30-40 zł netto a dla każdego uczestnika grupy byłoby to wygodnie. Koszty te można dopisać do faktury.

 

Podobnie sprawa dotyczy płatności możemy się wszyscy zebrać i wpłacić do organizatora grupy ale możemy też każdy z osobna wpłacić do klingerburga i mieć z głowy problem różnic z wahań waluty w okresie zbierania pieniędzy w grupie a czasem ich wpłynięcia do klingerburga.

 

CO WY NA TO??????????

 

Niemniej jednak jeżeli klingerburg lub organizator grupy nie zgodzi się na taki układ ja nadal potwierdzam swój udział w grupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 wymienników to raczej nie uzbieramy :lol: żeby się załapać na następny rabat.

Potwierdzam udział w zakupie. Jak będziesz tam rozmawiać to dopytaj się o wszystkie szczegóły wpłat i wysyłki.

woykr ja jestem z Krakowa, może być jedna paczka, jakoś się podzielimy :D

 

Oki tylko muszę się dowiedzieć czy na mój rodzaj wymiennika będzie rabat. Jeżeli chodzi o wentyle to biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do ebmpast żeby dowiedzieć się na temat wentylków Odrazu rzuciłem temat rabatu na większa ilość koleś mi powiedział że udzielają rabatu i jeżeli takowy rabat mi się nie spodoba wtedy można z nimi się targować. Także musimy walczyć o rabat jak największy myślę że są skłonni go udzielić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Klingenburga Miła pani powiedziała że jutro dadzą odpowiedź co z tymi 2 szt gs18 i gs62 Czy będzie na nie rabat. Sory michalwdowski ze wtrącam się w organizacje ale podczas rozmowy z Pania z Klingenburga nie moglem się powstrzymać od kontynuowania rozmowy ;)

ps: zaczynamy byc sławni hihi....

Zastanawiam się ponieważ zajmuje się tym fachem czy nie zrobic filmiku o fachowcach z forum muratora którzy online uruchomili produkcje reku "Tymi rencami robiony" heheheh :lol: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że to pierwszy mój post chciałbym się przywitać.

 

Oficjalna lista na wentyle

 

 

PavvelB - 2x R3G 190 AB0702 lub 2x R3G 220 AD1102

jwbrzezinski - 2x R3G 220 AD 11-02 + ringi

mario_k - 2 x R3G 220 AD 11-02 + ringi

dzabij - 2x R3G 220 AD 11-02

Amorphis - 2x R3G 220 AD 11-02 + inlet ringi

tomkat - 2x R3G 220 AD1102 + ringi

Sali - 2x R3G 225 + ringi

jarek-forum - 2x R3G 220 AD 11-02 + ringi

michal wdowski 2x R3G 220 AD 11-02 +ringi

andry 2x R3G 220 AD 11-02 + ringi

boguśpl 2x R3G 190 AB0702 lub 2x R3G 220 AD1102

mrq 4x R3G 220 AD 11-02 + ringi

agraf 2x R3G 220 AD 11-02 + ringi

 

Pitt 1x R3G 220 AD 11-02 + 1x R3G 220 AD 17-02 + 1x R3G 225 AE11-02 + ringi

 

woykr 2x R3G 190 +ringi

 

+

rkforum 1x R3G 220 AD 11-02 + ring

 

 

szukam również podobnego wentylatora j.w. ale mogącego pracować z powietrzem w okolicach 150st C (do wywiewu zza kominka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustaleniami przekazuję informacje jakie dziś uzyskalem.

Powinniśmy dostać rabat na wymienniki pojedyncze przy większym zamówieniu - szczególy jutro

Wysylka nie powinna stanowić problemu. Mrq oferowal się na odbiór osobisty i dalsze rozeslanie. Wymienniki i tak będą w indywidualnych opakowaniach.

Jeżeli wszystkim to odpowiada i są sklonni dolożyć kilkadziesiąt zlotych moze pójść indywidualnie do każdego z farbyki - kwestia do omówienia.

Co do zaplaty Pan Piotr mial skontaktować się z księgowością i dac znać - szczególy jutro.

 

 

Trzeba się teraz za jakąś plyta na obudowę kręcić.

Będę u kolegi w ten weekend co tym handluje dla Balexu. Jak będę coś wiedzial też dam znać.

 

Pozdro 4all Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że odwiedzają ten watek z "kliniki burga" Dlatego pozdrowienia dla nich ;)

 

Myślę ze należało by ustalić końcową datę składania deklaracji zamówienia wymienników jak i wentyli. Ustalić warunki wpłaty oraz wysyłki.

 

Moja propozycja:

 

Na pewno chciałbym uzyskać kopię rachunku czy tez FV gdyby trzeba było skorzystać z gwarancji.

 

Wysyłka indywidualna do Krakowa - (tutaj organizujemy zbiorcza przesyłkę dla osób z tych okolic) - myślę z podobnie można zrobić w innych regionach typu Wawa itd gdzie jest więcej niż jedno zamówienie. Wysyłka może być organizowana przez producenta jak i organizatora wspólnego zamowienia

 

Proszę o wpisanie wiadomości z nikiem na mój nr gg osob z KRK i okolic moj nr gg: 1467144 (dot. zamówienia wentyli oraz wymienników) umówimy się na wspólna przesyłkę.

 

 

ps: mam kolesia ktory robi układy PWM wiec gdybysmy sie zgadali mozna by bylo zlozyc zamowienie na jakis sterownik moze by taniej wyszlo ale nalezało by przedstawic pomysły..... np programowanie, automatyka (dzien, noc, max moc) oraz szereg innych ustawine ktore byly by zlezne od odpowieddnich czujników.

 

Lub po prostu zwykły sterownik który by regulował sam mocą wentyli w dzień i w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...