Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ARCHI-PROJEKT - opinie o pracowni projektowej


Recommended Posts

Witam wszystkich

APS 55,75,78,96 i 99 - po obejrzenuiu paru setek innych - to moi faworyci .

Jeszcze nie zdecydowaliśmy - aczkolwiek bardzo skłaniamy się w stronę 99 .

Te projekty - po małych przeróbkach - to jest to czego szukałem .

Teraz tylko problem - KTORY ??

Przeczytałem chyba wszystkie posty o aps-ach i mam do Forumowiczów prośbę - chciałbym zobaczyć realizacje apsów - najlepiej gdzieś w okolicach W-wy .

POMÓŻCIE PODJĄĆ DECYZJĘ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:roll: Witam.Ja też zaliczam się do grupy aps-jestem w trakcie adaptacji

APS 71.Mały,zgrabny domek,troszkę go zmienię tak aby spełniał moje oczekiwania.Martwię się tylko,że nie znalazłam zdjęć na forum ani w realizacjach Archi-Projektu- a przecież to taki fajny domek.A może jednak ktoś go wybudował-prooooszę o zdjęcia,praktyczne rady. :oops:

Pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Witam.Ja też zaliczam się do grupy aps-jestem w trakcie adaptacji

APS 71.Mały,zgrabny domek,troszkę go zmienię tak aby spełniał moje oczekiwania.Martwię się tylko,że nie znalazłam zdjęć na forum ani w realizacjach Archi-Projektu- a przecież to taki fajny domek.A może jednak ktoś go wybudował-prooooszę o zdjęcia,praktyczne rady. :oops:

Pozdrawiam Bogusia

 

Bogusia, nie martw się brakiem realizacji, przynajmniej będziesz miała oryginalny domek :wink: A tak serio. My też kupiliśmy projekt z tej pracowni i mimo że są jego realizacje, nie otrzymaliśmy od biura informacji co do kontaktu z tymi inwestorami. Tłumaczą się, że nie prowadzą bazy adresowej :o Jakoś w to nie wierzę. A też chętnie byśmy się skontaktowali z tymi ludźmi, zapytali gdzie się budują, czy możemy przyjechać. Takie realizacje na zdjęciach niewiele mówią :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Zuczku,dzięki za słowa wsparcia.Może faktycznie mój domek będzie oryginalny.Moja koleżanka jak zobaczyła projekt to stwierdziła,że jak zdecyduję się na budowę to może to też będzie APS71.

Ten brak realizacji nasuwał mi myśli,że może te projekty nie są najlepsze?

Wcześniej czytałam posty jaka to miła obsługa jest w Lublinie,Ja niestety nie odniosłam takiego wrażenia-nie otrzymalam odpowiedzi na maila, rozmowa telefoniczna też niewiele mi dała-zdawkowa odpowiedz na postawione pytania.Stwierdziłam więc,że niektóre zmiany w projekcie np.

podwójny garaż sensowniej przeanalizuję z archit.adaptującym projekt.

Na szczęście nie spieszy mi się z budową,może znajdzie się inny APS71.

Natomiast,jeżeli mnie się uda go wybudować,to napewno podzielę się swoimi doświadczeniami,zdjęciami na forum.

Pozdrawiam Bogusia :) :)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiyaj Bogusiu

Ja także interesuję się APSami - chcę wybudować 99 lub coś podobnego

Mój mail do pracowni nie został bez echa - prosiłem o wymiary pomieszczeń - dostałem bez problemu w formacie jpg

Jeślo chodzi o namiary na osoby które kupiły projekt , to nie tylko oni nie chcą udzielać informacji . Myślę ze to standard .

Ale od czego jest forum - ja znalazłem kilka postów budowniczych APSów , niestety 71 chyba nikt z forumowiczów nie buduje .

Ja , zanim trafiłem na lubelską stronę przejrzałem parę setek projektów i jeśli chodzi o moją wizję domu to właśnie APS-y najbardziej mi przypadły do gustu . W zasadzie przestałem szukać - teraz tylko mam dylemat : króry z APS-ów . Ale fakt jest bezsprzeczny - łatwiej podjąć decyzję widząc domek w naturze , a jeszcze lepiej jak ktoś podzieli się uwagami z budowy .

Jeśli chodzi o zmiany to zgody udzielają bez problemu - ja w APS99 chcę wydłużyć garażo-kotłownię na całą ścianę boczną - a co za tym idzie podnieść dach ( zmieni się człkiem kształt domu) i zgadzają się

Taka zmiana wykonana przez autora kosztuje ok 1800zł - myślę że za te pieniądze to i zmianę i wrysowanie domu w działkę wielu architektów to zrobi.

Powodzenia w poszukowaniach - a gdybyś gdzieś poza forum Muratora znalazła coś o APS daj znać

Wicek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Witam

 

W moim przypadku do ostatecznego wyboru stanęły APS 55 96 i 99. W końcu wygrał APS-96. Wprowadziłem do niego kilka drobnych modyfikacji i aktualnie jestem na etapie wykonywania instalacji wewnętrznych. Jeœli ktoœ z okolic Rzeszowa byłby zainteresowany obejrzeniem to służę pomocš (buduję w Zwięczycy pod Rzeszowem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kupilam APS 121. Jestem w trakcie zalatwiania pozwolenia na budowe. Pytanie do zalozycieli tego watku:RB,Dokkera,WG: czy mozna obejrzec Wasze domy?

W ogole nie mialam poecia,ze schodami moze byc cos nie takBrama do garazu moze byc za waska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

:D Witam po dłuższej przerwie.Chyba jestem jedyna która zdecydowała

sie na APS 71.Po adaptacji projektu,trochę go przybyło-powiekszyliśmy

garaż na dwa stanowiska,za garażem dobudowalismy pomieszczenie gosp.+kotłownia,Razem całkowitej powierzchni 215m2.

Potencjalni wykonawcy stwierdzali,że domek z zewnatrz bardzo niepozorny,ale wnętrze bardzo funkcjonalne.

Ponieważ dostaliśmy kredyt zaczynamy jeszcze w tym roku.Chcieliśmy zrobić stan surowy otwarty,ale ze względu na "szalone " ceny wykonawców jeszcze na ten sezon,znalezlismy ekipę na przyszły rok

(realne ceny),ale stan zerowy robimy do końca tego roku.

Jak nauczę się wklejać zdjęcia :oops: to zamieszczę rzuty po adaptacji

i oczywiście pierwsze i kolejne zdjęcia.

Póki co na budowie stoi studnia i góóóra piachu.

Pozdrawiam Bogusia :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja buduję "dwugarażowy" APS 55 z Archi-Projektu, z wieloma zmianami, powoli wchodzimy "po stropach" na pięterko. Mamy zamiar w tym roku zamknąć go jeszcze dachem - jak się uda oczywiscie :D

 

A wszystkim zainteresowanym tym projektem chętnie podpowiem i odpowiem na pytania !! 8)

 

No witamy. Wkońcu ktoś z aps 55. Bardzo się cieszę. Powiększyłaś pokój dzienny? A balkony zostawione? Jakie zmiany wprowadziłaś? My dopiero od wczoraj mamy projekt. Będziemy go analizować i dopiero występować o zgodę na zmiany do biura. Na 100% powiększymy pokój dzienny kosztem tarasu. Masz jakieś fotki z realizacji??

Pozdrawiam, :-) żona lukassa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...