Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie kupi? 3/2003


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

januszek, patrząc na to co piszesz widzę, że masz dużą wiedzę fachową i dla Ciebie 'Murator' to rzeczywiście może być 'czytanka dla dzieci'. Pomyśl jednak, że są tacy co dopiero zaczynają lub chcą zaczynać i nie wiedzą NIC na temat budowania domu. Uważam, że dla takich osób lektura czasopisma jest bardzo pozyteczna, podstawy wiedzy pokazane sa w sposob prosty i przystepny. Nie mierzmy wszystkich własną miarą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co napisał Anonimowy coś jest.

 

Zauważam, że z czasem zmieniają się tematy, które mnie interesują - najchętniej czytam o tym co akurat zaczynam robić.

 

Coraz częściej trafiam również na treści, które już znam. Czas kiedy z wypiekami na twarzy czytałem gazetki budowlane od deski do deski już dawno minęły. Teraz na cały magazyn znajduje 2-3 artykuły interesujące.

 

Może faktycznie nie ma się czego czepiać ? Może Murator jest jaki był tylko my wiemy już więcej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-03 10:26, Jasiu wrote:

Może Murator jest jaki był tylko my wiemy już więcej ?

Myslę, że właśnie tak jest. W pewnych zagadnieniach ta dość ogólna i podstawowa wiedza zdobyta na podstawie lektury 'Muratora' mi osobiście przestaje wystarczać. Coraz częściej zaglądam do literatury typowo fachowej. Ale nie zapominam o swoich początkach, kiedy rzeczywiście każdy numer 'Muratora' był praktycznie w całości pochłanainiem wiedzy całkowicie nowej. Już to kiedyś było na tym forum - nie myslmy w ten sposób, że jak JA już wszystko wiem na temat budowania to mozna zaniechać wydawania 'Muratora'! A to, że powoli wielu z nas na tym forum przestaje kupować 'Muratora' to całkiem normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszek,

ja po prostu omijam reklamy.:smile: Nie wyobrażam sobie wpółcześnie gazety,która nie drukuje reklam.:smile:

Może dasz redakcji jakiś pomysł,jak się utrzymać na rynku bez reklam.Na pewno nie jedna redakcja na tym skorzysta.

Kto wie,może jakaś nagroda Cię nie ominie-wszak to będzie rewolucja. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesko,

nie wiem,dokonuję rozeznania.:wink:Ale na razie trudno mi coś doradzić.Może jak się z tą ziemią zacznę zmagac i wyjdą konkretne probleemy wtedy łatwiej będzie mi ocenić.

Pozdrówka :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalka, Teska nie martwcie się jeśli mogę coś doradzić to polecam: Ogrody! fajne rady duuuuuużo naprawdę pięknych pomysłów i to do osiągnięcia dla wszystkich! Czytuje jeszcze: Kwietnik. Mój piękny ogród, teraz nieukazujacą się już Magie ogrodów, I wierzcie mi gdyby jeszcze jakies były chetnie bym zaprenumerowała! Po kilku latach wnikliwego studiowania nie mam jeszcze dość, choć z przykrością stwierdzam że ekspertem jeszcze nie jestem :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...