Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO i POMORSKIE: szkółka, szkółki roślin, krzewów, drzew, bylin


Recommended Posts

Nie chwaląc ani nie ganiąc szkółki wspomnianej stwierdzam, że trzy (?) osoby się na tą okoliczność dołączyły... nu, nu... :wink:

 

No ba! I sposób, w jaki ganię moje maleństwo, chybs na stałę wejdzie do tutejszego forum - jak czytam... No może nie powiem nu!nu!nu! ale - No!No!No! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cóż - rispetto - nie pozostaje już nic jak tylko http://manu.dogomania.pl/emot/wisze.gif

 

No nie! Nie będziemy wieszać rispetto... raczej niech się nieco zarumieni.... :oops: Miłośnicy roślin nie wieszają, zwłaszcza tego, co tonie samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłam w szkółce w Gniewowie, ale czytać się nie chce tego co piszecie. Ja opiniom osób, które właśnie założyły konto i wypowiadają się tylko na jeden temat, a przy okazji są bardzo nieuprzejme dla innych, w ogóle nie wierzę. Wierzę zarówno Rispetto, że jego zakupy nie były zbyt udane, jak i Dusi, że jej zakupy były zawsze udane. To doświadczeni forumowicze i ich opinie są cenne. Wiadomo, że zdarzają się wypadki przy pracy. Ale postawa firmy w tej sytuacji (nachalna propadanga w wątku i obrażanie innych oraz jakieś nieuprzejme maila bezpośrednio do Rispetto) świadczy o braku profesjonalizmu u jakiegoś pracownika albo właściciela firmy. Dajcie spokój i zajmijcie się lepiej roślinkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście te posty nowozarejestrowanego trolla i wykopanie wątku sprzed paru lat to przypadek :lol:

Opinie wypowiadane w ten sposób mnie nie interesują, ale taka chamska akcja nie bierze się znikąd. Nie wierzę w przypadek i to, że nie maczały w tym paluchów osoby blisko związane ze szkółką. Jeśli to miał być PR, to nie odbiega poziomem od produktu, który tam na swoje nieszczęście kupiłem.

Znalazłem tą korespondencję

Dopiero dotarliśmy do informacji dotyczącej zakupu przez Pana roślin w Gniewowie ,,Bluszczu nakrapianego,,nie posiadaliśmy i nie posiadamy w sprzedaży . Czy napewno dokonał Pan zakupu w Gniewowie a nie w punkcie sprzedaży roślin przy drodze do Gniewina?. Proszę o kontakt,poniewż opinia Pana jest dla nas krzywdząca, a dbałośco jakośc roślin jest piorytetem w naszej szkółce. tel. kon.xxxxxxxxx. Ryszard Z.

(numer telefonu ze względu na ochronę danych usunąłem)

O tym, że traktują swoich klientów jak głupków nie umiejących odróżnić Gniewina od Gniewowa nawet nie warto mowić.

i moja odpowiedź z 13.02.2008

Chodzi o Gniewowo i szkółkę, która ciągle reklamowała się wTVP3 (http://www.szkolkagniewowo.pl/). Nie znam w tej chwili dokładnie nazwy tego bluszczu, ale była to jakaś hedera zielono-żółta lub zielono-biała. Z doniczki pięknie wychodziły dwie lub trzy łodygi, ale przy próbie wsadzenia do gruntu ziemia się rozsypała i okazało się że zamiast systemu korzeniowego owe łodyżki mają po dwa-trzy centymetrowe korzonki (trudno to w takim stanie nazwać korzonkiem). Jedna łodyżka od razu uschła, a druga po długim trzymaniu w pojemniku z nową ziemią zaczęła puszczać normalne korzenie. Kupiłem już mnóstwo sadzonek w wielu szkółkach w całej Polsce, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałem. Dodam, że kupiłem dwie doniczki i obie wyglądały tak samo.

No i jak pisałem zapadła cisza.

Ta "jakaś hedera" to biało-zielony bluszcz z maleńkimi listkami (żółto-zielony usechł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Jedno pytanie - Czy próbowałeś reklamować zakup u właściciela?

 

Ja wymienił bym roślinę lub wymagał zwrotu pieniędzy.

 

Moja opinia zależałaby od reakcji Szkółki na mój sygnał.

 

Pamiętaj usiąść do komputera i obrażać kogoś jest najłatwiej.

 

życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Jedno pytanie - Czy próbowałeś reklamować zakup u właściciela?

 

Ja wymienił bym roślinę lub wymagał zwrotu pieniędzy.

 

Moja opinia zależałaby od reakcji Szkółki na mój sygnał.

 

Pamiętaj usiąść do komputera i obrażać kogoś jest najłatwiej.

 

życzę powodzenia

No sorry, ale nie będę jechał 60 km, żeby wymienić bluszcz za 10 zł.

A jaka była reakcja szkółki? Milczenie, czyli żadna. Jak to można zinterpretować pozostawiam Waszemu osądowi.

Zwykłe "przepraszamy, stało się" załatwiłoby sprawę, bo zakup nie zrujnował mnie finansowo, a identyczny egzemplarz nabyłem w innej szkółce i pięknie rośnie w naszym ogrodzie.

Machnąłbym na to dawno ręką, gdyby nie te niezdrowe reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Jedno pytanie - Czy próbowałeś reklamować zakup u właściciela?

 

Ja wymienił bym roślinę lub wymagał zwrotu pieniędzy.

 

Moja opinia zależałaby od reakcji Szkółki na mój sygnał.

 

Pamiętaj usiąść do komputera i obrażać kogoś jest najłatwiej.

 

życzę powodzenia

No sorry, ale nie będę jechał 60 km, żeby wymienić bluszcz za 10 zł.

A jaka była reakcja szkółki? Milczenie, czyli żadna. Jak to można zinterpretować pozostawiam Waszemu osądowi.

Zwykłe "przepraszamy, stało się" załatwiłoby sprawę, bo zakup nie zrujnował

 

mnie finansowo, a identyczny egzemplarz nabyłem w innej szkółce i pięknie rośnie w naszym ogrodzie.

Machnąłbym na to dawno ręką, gdyby nie te niezdrowe reakcje.

 

 

 

Rispetto. przeczytałam sobie Twoje ostatnie posty i żadnego chamstwa z mojej strony nie widze, a dołączyłam do forum, bo ta Twoja niegrzeczna i niepotwierdzona przez NIKOGO opinia o szkółce wyskoczyła mi jak szukałam telefonu do szkółki i wbiłam w internecie hasło "szkółka w Gniewowie" - sprawdź. Z tego co zacytowaleś z maila do nich to wynika, że się chcieli z Toba skontaktować, ale to Ty chyba zlekceważyłeś - 60 km jechałeś do szkółki żeby kupić bluszcz .... poza tym ja jak jechałam tam pierwszy raz tez pojechałam do Gniewina, a nie Gniewowa - własciciel śmiał się ze mnie i mówił, że połowa klientów tam trafia :( zamiast do nich.

A tak na marginesie, to Ci powiem, że wstyd, ale gubisz sie w zeznaniach - piszesz o nakrapianym bluszczu, a zdjęcie jakie dołączasz to bluszcz białoobrzeżony. Raz piszesz, że padł Ci ten bluszcz, że nie miał korzeni, później że miał, później, że kupiłes gdzie indziej... A w ogóle to jakiś bluszcz gdziekolwiek kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja opiniom osób, które właśnie założyły konto i wypowiadają się tylko na jeden temat, a przy okazji są bardzo nieuprzejme dla innych, w ogóle nie wierzę. Wierzę zarówno Rispetto, że jego zakupy nie były zbyt udane, jak i Dusi, że jej zakupy były zawsze udane. To doświadczeni forumowicze i ich opinie są cenne. ...

 

Swięte słowa. Szkółka może i porządna , ale reakcje "obrońców" jej dobrego imienia zniechęcają do odwiedzin. "Nu, nu, nu..." :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam :) Co do targów w Lubaniu to wiem że mają być teraz w ten weekend pozdrawiam :) spoko spoko doczytałam własnie rok :) ale jak coś to polecam teraz w ten weekend czyli 25-26.04-2009 bedzie giełda w lubaniu k-kościerzyny

 

 

 

 

14-15.04 - targi ogrodnicze ""Wiosna 2007" Strzelino koło Słupska

19-20.05 - GRAJMY W ZIELONE 2007 - Renk/Gdańsk

03-04.06 - XVI Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych Lubań k/Koœścierzyny

 

Na pierwszych nie byłem, ostatnie polecam - taniej, niż w Renku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jeszcze mi przychodzi do głowy to Renk ( Graj w zielone) ma być cos około 16-17 maj 2009 :) jak coś jeszcze znajdę to dam znac Renk jest koło Selgrosa przy obwodowej tak tylko piszę bo może ktoś nie wie :) pozdrawiam

 

 

andżelika - wiesz jeszcze o innych targach w naszej okolicy ? lubań mi przejdzie koło nosa :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...