Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

płytki rako


promiseland

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zenewos czy glazurnik dołożył brakujące płytki ? ;) Również jestem zainteresowana położeniem w łazience płytek RAKO dlatego proszę o fotkę i Twoją opinię o ich użytkowaniu

 

Płytki są fajne. Mnie się podobają.Niebieściutkie jak niebo w pogodny dzień. Mam połączone z białymi, żeby rozjaśnić, bo łazieneczka mała. Już mieszkam i użytkuję i jestem zadowolona. Tu mam jakieś zdjęcia tuż po położeniu płytek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59294e64ef975a6f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c81f1ffd06e7254c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2df4e44f4eb88a31.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wybieram między Rako Arena i Rako Essence, szare - bardzo mi się podobają, a szukałam bardzo długo i wszystkie, które wpadły mi w oko, były za drogie, te są w sam raz :)

 

 

Ja wybrałam Rako Essence Lappato - czarną i szarą , będzie kładziona od jutra , jak dla mnie CUDNA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

No kurcaki te lekkie maziaje mocno mnie do Arkesi zraziły, a ty mówisz, że tu też jakieś są. Niech mnie ktoś, kto ma położone białoszare, albo szare rako na kawę zaprosi :cry: Przyniosę ciasto 8-)

 

No dobra - żarty na bok. Muszę te Rako pojechać gdzieś zobaczyć ... Na razie mam cynk o Bielsku-Białej. A gdzieś bliżej Katowic ktoś widział na żywo? Bo jakoś w godzinach urzędowania sklepów nie mogę do tego Bielska dotrzeć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki mazo - ja już się o tej praktyczności nasłuchałam, ale mnie się te maziaje na Arkesi zwyczajnie nie podobają. A mam sporo podłogi do wyłożenia płytkami. Jakbym musiała wiecznie na te maziaje patrzeć - odpada. Zaczynam się zastanawiać nad jakimiś włoskimi płytkami - tylko te ceny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki mazo - ja już się o tej praktyczności nasłuchałam, ale mnie się te maziaje na Arkesi zwyczajnie nie podobają. A mam sporo podłogi do wyłożenia płytkami. Jakbym musiała wiecznie na te maziaje patrzeć - odpada. Zaczynam się zastanawiać nad jakimiś włoskimi płytkami - tylko te ceny!!!

 

A Rako Sandstone?

One nie są maziowate.

W/g mnie najładniejsza kolekcja szarych i grafitowych z Rako.

Ja kupuję do toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...